Najciekawsze programy telewizyjne online o miłości

W telewizji możemy oglądać coraz więcej rozrywkowych reality-show, w których uczestnicy mogą się… zakochać. W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić wam, najciekawsze programy telewizyjne o miłości, jeśli interesuje was taka tematyka, to zapraszamy do lektury!

Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to program telewizyjny, w którym uczestnicy swoją drugą połówkę poznają w dniu ślubu. Program polega na tym, że pary zamieszkują ze sobą, a w ostatnim odcinku decydują, czy chcą wziąć ze sobą ślub, czy może rozwód. Wszystkie odcinki Ślubu od pierwszego wejrzenia, można obejrzeć na platformie player.pl. Jest to program, który zyskał ogromną oglądalność, zrealizowano 9 edycji tego nietypowego reality-show.

Wykrywacz miłości

Wykrywacz miłości to randkowy program, w którym liczy się szczerość. Jedna osoba na spotkaniu wypytuje i intymne sprawy, następnie detektor kłamstw sprawdza, czy są one prawdziwe. Na tej podstawie uczestnik bądź uczestniczka decyduje, z kim chce udać się na kolejną randkę.

True Love

Kolejnym programem randkowym jest True Love, który swoją premierę miał w lutym 2023 roku. W luksusowej willi w Kolumbii znajduje się grupa singli, w czasie pobytu uczestnicy randkują ze sobą, nawiązują intymne relacje, co ciekawe, uczucia uczestników są poddawane wykrywaczowi kłamstw, co więcej będzie je analizował biegły sądowy! Na podstawie tych wyników, uczestnicy będą łączyć się w pary, potem następuje rozłąka. I w finałowym odcinku pary mają szansę zweryfikować swoje uczucia i dowiedzieć się, czy to właśnie prawdziwa miłość.

Kocha, lubi, pasuje

Program Kocha, lubi, pasuje znajduje 7 kandydatek dla singla, które spełniają jego wymagania wizerunkowe na partnera idealnego. Uczestnicy lub uczestniczki będą miały okazję poznać osoby, które spełniają ich wymagania, będzie musiał wybrać z nich jedną, która zdobędzie jego serce nie tylko wyglądem, ale też charakterem.

Miłosny znak zodiaku

Miłosny znak zodiaku to kolejny program randkowy, z nietypowymi zasadami, ponieważ single są dobierani w pary na podstawie ich kosmogramu i układu planet w dniu ich narodzin! W Grecji uczestnicy randkują, a atrakcje zapewnia im zespół astrologów. Pary spędzają ze sobą 30 dni (jeden cykl księżycowy), żeby w finale zdecydować, czy chcą wziąć ślub podczas ceremonii.

Drużyna Eks

Drużyna Eks to nietypowy program randkowy, w którym poznajemy uczestnika, który szuka drugiej połówki, a pomagać mu w tym będą przyjaciele i eks partnerzy! Byli partnerzy lub partnerki pomagają singlowi znaleźć nową miłość, co więcej będą oni próbowali dojść do źródła problemu – dlaczego nadal pozostają sami, analizując ich zachowania, czy przyzwyczajenia. To z pewnością nietypowy program randkowy, jego format zdecydowanie różni się od popularnych programów reality-show o miłości.

Reality-show o miłości stają się coraz popularniejsze, z roku na rok powstaje coraz więcej produkcji, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Mamy nadzieję, że nasza lista zachęciła was do zapoznania się z niektórymi pozycjami.

Tagged with: