Kim jest Izabela Macudzińska? [wiek, instagram, sklep]

Izabela Macudzińska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w 4 edycji reality show TTV Królowe życia. Dzięki swojemu wesołemu usposobieniu i nietuzinkowej osobowości szybko stała się jedną z ulubionych uczestniczek fanów programu. Jak wygląda życie prywatne Izy?

Kim jest Izabela Macudzińska?

Izabela Macudzińska urodziła się 22 stycznia, najprawdopodobniej w 1984 roku. Jest jedną z bohaterek programu Królowe życia, gdzie występuje wraz ze swoim partnerem, Patrykiem Borowiakiem. Iza i Patryk są parą już od 18 lat.

IZABELA MACUDZIŃSKA—SKLEP

Na co dzień Izabela jest poważną bizneswoman. Firma odzieżowa Just Unique, którą prowadzi ze swoim partnerem, cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Kobieta odpowiada za wszystkie projekty ubrań, wśród których znajdziemy sukienki, komplety, kombinezony, stroje kąpielowe i wiele innych. Wszystkie ubrania zaprojektowane przez Izę można kupić w sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Poznaniu przy al. Marcinkowskiego 13.

Izabela Macudzińska — włosy

Gwiazdka znana jest z częstych zmian swoich fryzur, które dopasowuje do swoich nastrojów. Najczęściej możemy oglądać ją z długimi, prostymi blond włosami, zdarza się jej jednak czasem drastycznie skrócić włosy i nosić fryzurę do ramion. Iza zdecydowała się także na doczepienie długich, bujnych loków, a metamorfozą podzieliła się na Instagramie.

Izabela Macudzińska — Instagram

Izabela Macudzińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @justuniquebyisabel. Można tu zobaczyć wiele zdjęć z rodzinnych wyjść czy wyjazdów, a także zdjęcia, na których Iza prezentuje swoje nowe kolekcje ubrań.