Zalety wynikające z suplementacji kolagenu

Kolagen jest białkiem, które naturalnie występuje w Twoim organizmie. Jest składnikiem, który buduje m.in. włosy, skórę czy paznokcie. Wraz z upływem czasu jego produkcja spada, co możesz zaobserwować po osłabieniu włosów, zmniejszeniu nawilżenia skóry czy pojawieniu się zmarszczek. Popularnym sposobem na zadbanie o promienny i młodzieńczy wygląd od środka jest wdrożenie suplementacji kolagenu. Dowiedz się, dlaczego warto wzbogacić nim codzienną dietę.

POPRAWA KONDYCJI SKÓRY

Regularna suplementacja kolagenu to przede wszystkim wsparcie dla Twojej skóry. Po ukończeniu 25. roku życia maleje naturalna ilość tego białka w organizmie. Dochodzi do zmniejszenia elastyczności i jędrności skóry oraz pojawienia się pierwszych zmarszczek. Pamiętaj, że pielęgnacja skóry twarzy to nie tylko dobór odpowiednich kosmetyków – to także wsparcie od środka. Uzupełnienie niedoborów kolagenu poprzez suplementację wpływa pozytywnie na stan skóry – poprawia jej nawilżenie, elastyczność czy gładkość. Co więcej, białko to może ograniczyć widoczność cellulitu, rozstępów oraz zmarszczek. Wybierz suplement diety Vital Proteins – markę kolagenu nr 1 w USA*. To 100 % hydrolizowanego kolagenu, bez smaku, zapachu i żadnych dodatków. Możesz sięgnąć po wariant morski lub wołowy – niezależnie od decyzji, oba produkty odznaczają się największą dzienną dawką kolagenu na polskim rynku.

REGENERACJA WŁOSÓW

Niedobór kolagenu możesz też zauważyć po swoich włosach, które stają się cienkie, suche i łamliwe. Niestety, w konsekwencji łatwiej też wypadają. Stosując regularnie suplementację kolagenu, wspierasz nie tylko wygląd, ale i kondycję swoich włosów. Białko to zapewnia niezbędne aminokwasy do odżywienia cebulek włosów. Uzupełnienie niedoborów kolagenu pomaga pobudzić wzrost i regenerację włosów.

WZMOCNIENIE PAZNOKCI

Kolagen jest ważny nie tylko dla skóry i włosów, ale też dla kondycji Twoich paznokci. Jego niski poziom w organizmie sprzyja łamliwości paznokci. Pamiętaj też, że poprzez codzienną dietę nie jesteś w stanie zapewnić sobie odpowiedniej ilości tego białka. Wsparciem okazuje się systematyczna suplementacja kolagenu. Włącz do swojej codziennej rutyny kolagen Vital Proteins i zadbaj o swoje paznokcie od środka. Jego stosowanie przyspiesza wzrost paznokci oraz zmniejsza ich łamliwość. Dzięki temu Twoje paznokcie stają się mocne i odżywione. Pamiętaj, że piękno zaczyna się od wewnątrz! 

* SPINS, Total US MULO + NATURAL ENHANCED, okres 52 tygodni (wstecz od 30.10.2022).

Artykuł sponsorowany.

Tagged with: