Lubisz fantasy? Koniecznie zapoznaj się z fajny film na wieczór. TOP 15: fantasy

Jeśli lubimy klimatyczne filmy fantasy, a brakuje nam polecanych tytułów, to możemy się zapoznać z gotowymi rankingami. Na pewno fajny film na wieczór. TOP 15: fantasy sprawdzi się świetnie. Filmów fantasy jest naprawdę sporo. Które tytuły znalazły się na liście?

Najlepsze filmy fantasy

Zestawienie fajny film na wieczór. TOP 15: fantasy jest dla nas sporym ułatwieniem. Nie podlega to wątpliwości. Sięgając po te zestawienie możemy zapoznać się z wieloma filmami, dzięki którymi możemy zaplanować sobie wiele wieczorów.

Pierwszym polecanym przez nas filmem jest oczywiście klasyka, a więc „Władca pierścieni”. Kiedy w 2001 roku Hobbit o imieniu Frodo, wyruszył do Mordoru, aby zniszczyć tajemnicze pierścienie, to kino fantasy miało już nigdy nie być takie same. Wiemy, że trylogia „Władca pierścieni” jest zapierającą dech w piersiach historią. Podziwiamy także ten film ze względu na efekty specjalne, zdjęcia, kostiumy, muzykę, bohaterów oraz obsadę. Tak naprawdę możemy kwestie te wymieniać bez końca.

Kolejny film (równie genialny) to „Harry Potter”. Polecamy oczywiście wszystkie części. Byliśmy świadkiem dorastania na ekranie wszystkich bohaterów. Przenieśliśmy się także w świat magii, który do tej pory raczej był nam obcy.

W naszym zestawieniu nie może także zabraknąć „Piratów z Karaibów”, „Gnijącej Panny Młodej”, „Labiryntu fauna”, „Soku z żuka” czy też filmu „Gremliny rozrabiają”.

Następne propozycje

Kolejna propozycja to film „Siedem minut po północy”. Jest to zdecydowanie najlepszy film z ostatnich lat. Film ten opowiada o historii chłopca, którego matka jest śmiertelnie chora. Młodzieniec, aby pomóc swojej mamie zwraca się po pomoc do potwora drzewnego.

Następne propozycje to „Thor: Ragnarok”, „Opowieści z Narni”, „Niekończąca się opowieść” czy też „Hobbit”. Jeśli chodzi o ten ostatni, to jego akcja rozgrywa się przez wydarzeniami „Władcy Pierścieni”. Bohaterem głównym jest Hobbit Bilbo Baggins. U Baggins’a zjawia się grupka bardzo przyjaznych krasnoludków. Wówczas rozpoczynają wspólną przygodę, która jest pełna emocji.

Czy możemy polecić jeszcze jakieś filmy? Jednym z nich będzie „Conan Barbarzyńca”. Jest to opowieść o bardzo muskularnym oraz niezbyt okrzesanym wojowniku, który był jako dziecko świadkiem mordy dokonanego na jego rodzicach, a później trafił do niewoli i został nikim innym jak gladiatorem. Przez lata w sobie pielęgnował chęć zemsty i wymierzenia sprawiedliwości za krzywdy go spotkane. Conan był jedną z największych i najważniejszych ról w karierze genialnego Arnolda Schwarzeneggera.

Nasz ranking zamyka film „Czarnoksiężnik z Oz”.