Włosy jasny brąz z refleksami – jak je zrobić oraz komu pasują?

Musimy mieć świadomość, że włosy jasny brąz z refleksami będą pasowały absolutnie każdemu. Takowa fryzurka zyska nie tylko na objętości, a dodatkowo z pasmami jasnymi będą wyglądały świeżo, jak i także promiennie. Na włosach brązowych będą się świetnie prezentowały refleksy kolorowe w tonacjach nieco ciemniejszych.

Dla kogo taka fryzura?

Włosy jasny brąz z refleksami to naprawdę świetny wybór dla osób, które mają zamiar odświeżyć fryzurę i nadal chcą wyglądać bardzo naturalnie. Dzięki kosmykom nieco jaśniejszymi, wygląda się, jakbyśmy dopiero co wrócili z wakacji z ciepłych krajów. Jeśli chcemy zaszaleć, to można postawić na refleksy w fioletowym kolorze czy też w czerwieni, które przebijać będą na ciemnych pasmach.

Musimy mieć świadomość, że brązowe włosy z refleksami będą pasowały absolutnie każdemu. Nie tylko nadadzą włosom objętości, ale także odświeżą oraz do tego odmłodzą nasz wygląd. 

U osób posiadających chłodny typ urody sprawdzą się lepiej ciemniejsze oraz bardziej zimne kolory. Mamy tutaj na myśli odcienie czekoladowe czy też kakaowe. Takowe kolory pasować będą szczególnie kobietom z ciemnymi oczami o jasnej czy też nieco ciemniejszej karnacji.

Naturalna odsłona i nieco bardziej szalona

Jasne refleksy na włosach w kolorze brązu nadadzą fryzurze objętości, jak i także lekkości. Sprawdzą się świetnie u osób, które stawiają w pełni na naturalny look. Dlaczego? Wynika to z tego, że takowa koloryzacja wygląda niczym włosy rozjaśnione słońcem. Poza tym ciemny kolor włosów może nas postarzać nieco, a pasma jaśniejsze zapewnią nam zdrowy, świeży oraz także promienny wygląd.

Kolorowe refleksy sprawdzą się idealnie u kobiet odważnych. Muszą to być jednak kobiety, które lubią nieco zaryzykować. Wiemy przecież, że do odważnych świat należy. Możemy mieć problem z przyzwyczajeniem się, ale rzeczywiście odważne kolory czasami odmienią nas na plus. Nie bójmy się. Wiedzmy, że zawsze można zafarbować włosy na jakiś standardowy kolor. Jeśli chodzi o kolorowe refleksy to mamy szerokie pole do popisu. Dobrze będzie tutaj wyglądał fiolet, bordo, granat czy też zieleń. Jak widać na załączonym obrazku są to kolory naprawdę odważne. Jeśli przed nałożeniem farby kolorowej nie rozjaśnimy naszych włosów, to uzyskamy efekt bardziej delikatnych refleksów, które nie do końca nam się mogą spodobać. Aby móc otrzymać kolor bardziej intensywny, to niezbędne okaże się farbowanie pasm bardzo jasnych. Wydaje się to jak najbardziej oczywiste i raczej mamy tego świadomość. Chyba każdej kobiecie zależy na efekcie wow, prawda?