Ochraniacz do łóżeczka na szczebelki – na co zwracać uwagę?

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego maluszka podczas snu bądź wypoczynku w łóżeczku? Ochraniacze do łóżeczka na szczebelki od Jukki świetnie się do tego sprawdzą. Nasze ochraniacze zapewnią Ci najwyższą jakość i sprawią, że będziesz spokojny o zdrowie i życie swojego dziecka. Nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas zakupu ochraniacza? Spokojnie, my Ci w tym pomożemy!

Materiał

Jaki materiał będzie najlepszy dla twojego dziecka? Podczas wyboru idealnego ochraniacza, koniecznie należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wyprodukowany jest dany produkt. Przy zakupie ochraniacza na pewno powinieneś unikać tworzyw sztucznych oraz wypełnień. Takie materiały łatwo mogą uczulić Twoje dziecko bądź wywołać u niego reakcję alergiczną. Tkanina, z której zrobiony jest ochraniacz, powinna być w 100% bezpieczna dla twojego maleństwa. 

Jedną z najbardziej uniwersalnych i popularnych tkanin używanych do produkcji ochraniaczy na szczebelki jest bawełna. Nie podrażni ona skóry dziecka, ani nie wywoła u niego żadnych alergii. Bawełna jest także miła i przyjemna w dotyku, co sprawi, że Twojemu maluszkowi będzie przytulnie w jego łóżeczku – nie musisz więc martwić się o komfort swojego dziecka. Warto też wspomnieć o tym, że bawełna bardzo dobrze wchłania wilgoć z otoczenia oraz świetnie zachowuje się w praniu nawet w wysokich temperaturach.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo i pełne zadowolenie swojego maluszka, ochraniacze do łóżeczka od Jukki będą idealnym wyborem. Ochraniacze są wykonane  w 100%
z najwyższej jakości bawełny, która posiada Certyfikat OEKO-TEX 100 klasy I.

Wypełnienie

Wypełnienie ochraniacza do łóżeczka również powinno być w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka i nie wywoływać u niego żadnych alergii ani uczuleń. Ważne jest również zachowanie wypełnienia podczas prania, aby nie zmieniało swojej struktury bądź kształtu. Ochraniacze od Jukki świetnie sprawdzą się w tym wypadku, ponieważ wykorzystane wypełnienie jest antyalergiczną włókniną poliestrową o gramaturze 300 g/m2, która nadaje sprężystości i nie zmienia struktury podczas wielokrotnego prania oraz użytkowania. Nasze produkty w wypełnieniu nie posiadają żadnych twardych elementów, które mogłyby w jakiś sposób zaszkodzić Twojemu dziecku. Wybierając ochraniacze na szczebelki dostępne w ofercie Jukki, możesz być pewny, że posiadasz produkt najwyższej jakości.

Niebezpieczne elementy

Podczas zakupu ochraniacza do łóżeczka warto zwrócić uwagę na wszelkie niebezpieczne elementy, które mogą się w nim znajdować. Często w ochraniaczach występują mocowania, które mogą zagrażać bezpieczeństwu Twojego dziecka. Elementy, których należy unikać to przede wszystkim napa czy też wszelkiego rodzaju guziki, którymi dziecko może się zadławić. Wybierając ochraniacz, warto mieć pewność, że nie stanowi on zagrożenia dla pociechy.

Ochraniacze w ofercie Jukki posiadają bezpieczne oraz łatwe w użyciu wiązania. Dzięki nim łatwo i szybko zamocujesz ochraniacz. Jeśli jednak nie jesteś w pełni przekonany do wiązań, w naszej ofercie znajdziesz również ochraniacz warkocz do łóżeczka pleciony, który nie wymaga wiązań do bezpiecznego użytku.

Pochodzenie i wykonanie

Planując zakup ochraniacza do łóżeczka, warto zwrócić uwagę na jego pochodzenie. Najlepszą opcją jest ochraniacz wyprodukowany w Polsce. Mamy wtedy większą pewność, że jest tworzony w dogodnych warunkach, a przy okazji możemy wspomóc polski produkt.

Przy zakupie należy też pamiętać o wykonaniu ochraniacza. Decydując się na ochraniacz, który został wyprodukowany ręcznie, otrzymujesz gwarancję, że został on stworzony
z dokładnością o każdy szczegół oraz że każdy produkt jest wyjątkowy – natomiast produkty wykonywane maszynowo mogą zawierać więcej wad produkcyjnych, czego wolimy unikać przy zakupie rzeczy dla naszego maluszka.

Wybierając ochraniacze Jukki, masz pewność, że w 100% zostały uszyte ręcznie,
z najwyższą dokładnością o detale. Materiały, które posłużyły do uszycia ochraniaczy, są pochodzenia europejskiego, a same ochraniacze są szyte w Polsce.

Tagged with: