Mango spodnie rurki – kto powinien je nosić?

W ofercie Mango spodnie widzimy mnóstwo ciekawych spodni, które chętnie byśmy kupiły. Jednak czy wszystkie są dla nas dobrym wyjściem? Szczególne wątpliwości mamy co do popularnych rurek? Kto może nosić rurki bez żadnych wyrzutów sumienia?

Spodnie dla drobnej kobietki

Mango spodnie rurki wcale nie są wyłącznie zarezerwowane dla wysokich, jak i także szczupłych dziewczyn. Od teraz już wiemy, że na rurki możemy postawić niezależnie od swojego wzrostu. Jeśli jesteśmy drobną, niewysoką czy też filigranową dziewczyną, to spodnie będą nas wręcz idealne.

Musimy pamiętać, że przy niskim wzroście niezmiernie ważne jest podkreślenie nóg. Zwykle jest najprościej sięgnąć po sukienkę krótką czy też po mini spódnicę. Jednak musimy mieć alternatywę w i przypadku spodni warto sięgnąć po rurki, które są najodpowiedniejszym oraz niezastąpionym modelem. Wybierajmy proste oraz także gładkie rurki, bez przetarć czy też innych zdobień zbędnych na materiale. Bardzo ważny będzie także kolor. Warto się skłonić ku barwom ciemniejszym, typu grafit, granat, czerń czy też czekoladowy brąz, aby w połączeniu butami w tym samym kolorze, noga wyglądała optycznie na dłuższą. O wiele szczuplejsza będzie, gdy wybierzemy dodatkowo buty na obcasie – klocek, słupek czy też wysoka szpilka.

Kształt rubensowskie

Kobiety o nieco szerszych biodrach czy też kobiety noszące znacznie większe rozmiary, także mogą śmiało sięgać po rurki dopasowane. Jednak muszą się trzymać kilku zasad żelaznych, aby końcowy efekt był naprawdę spektakularny. Przede wszystkim spodnie powinny być gładkie – bez żadnych wzorów, dziur czy też przetarć jasnych na materiale. Jest to szczególnie istotne, aby nie poszerzać dodatkowo nóg. Kolorystyczną podstawę stanowić powinny zawsze barwy ciemne – czernie, granaty czy też grafity. Są to obowiązkowe kolory w naszej szafie. Musimy zdecydować się na odrzucenie wszystkich jasnych kolorów. Pamiętajmy o tym, że biel, krem czy też bez nie zawsze będą dobrze wyglądały na większych biodrach czy też pupie.

Z dużym powodzeniem sięgajmy po kolor w barwach bardziej zdecydowanych, jak kobalt, fuksja, oranż czy też burgund. Wybierając spodnie w takim samym odcieniu co buty na obcasie, to wydłużamy optycznie oraz także wysmuklamy nasze nogi. Właśnie na tym nam najbardziej zależy. Musimy także zrezygnować z krótkich oraz niewygodnych biodrówek na rzecz znacznie wyższego stanu. Dzięki temu nasz brzuszek będzie o wiele lepiej  się prezentował pod samym ubraniem. Tutaj alternatywą będą także wygodnie spodnie w pasie z gumką, które pozwolą subtelnie zamaskować „boczki” czy też nieco większy brzuszek.