Kim jest Natalia Jakuła? [wiek, instagram, mąż]

Natalia Jakuła trafiła na wszystkie czołówki gazet. Czym sobie na to zasłużyła? Wszystko za sprawą tego, że na jaw wyszedł jej związek z popularnym Tomaszem Iwanem. Tomasza Iwana chyba zna każdy z nas. Niegdyś był przecież prawdziwą gwiazdą piłkarskiej reprezentacji naszego kraju. Obecnie pełni rolę dyrektora sportowego piłkarskiej reprezentacji Polski. Dowiedzmy się jednak nieco więcej o karierze przepięknej Natalii.

Kiedy usłyszeliśmy o niej po raz pierwszy?

Na pewno związku na pograniczu show-biznesu oraz sportu są świetną pożywką dla mass mediów. Na fali odrodzenia się piłkarskiej reprezentacji Polski wszelkie tabloidy zwróciły uwagę na związek, którym może się pochwalić dyrektor kadry. Tomasz Iwan bowiem jest w związku z kobietą, która jest młodsza od niego o piętnaście lat. Jest to przepiękna Natalia Jakuła.

Tomasz Iwa jest nie tylko byłą gwiazdą ligi holenderskiej oraz polskiej kadry. Jest to także osoba, która jest związana ściśle z show biznesem. Nawet możemy go podziwiać w wielu teledyskach muzycznych. Na uwagę zasługuje chociażby teledysk do piosenki „Mega Luzik” od zespołu Monopol. Tak naprawdę związki z rozrywkowym przemysłem sprawiły, że Iwan poznał właśnie Natalię Jakułę – przepiękną modelkę.

O Natalii Jakule usłyszeć mogliśmy po raz pierwszy w roku 2008. Została ona prowadzącą rozrywkowych programów. Musimy tutaj wymienić najsławniejsze programy z jej udziałem. Jest to „Happy Hour” oraz „Dziewczyny w bikini”. Jej następnym przystankiem w karierze stała się popularna stacja Viva Polska.

Przepiękna para

W Polsce, a więc w kraju gdzie pomimo braku jakiś większych sukcesów piłka nożna to dyscyplina absolutnie numer jeden. W związku z tym związek z kimś ze środowiska może być prawdziwa trampolina do znacznie większej kariery. Wystarczy, że spojrzymy na karierę takich kobiet jak Anna Lewandowska czy też Sara Boruc. Pomimo tego, że Natalia Jakuła była popularna wcześniej, a więc jest to nieco inny przypadek.

Możemy śmiało powiedzieć, że Natalia Jakuła sama zapracowała sobie na popularność. Nie potrzebowała do tego związku z Tomaszem Iwanem. Jest to jak najbardziej prawda. Jednak w momencie związania się z Tomaszem Iwanem para stała się jeszcze bardziej popularna. Popularny mężczyzna plus popularna jego kobieta to tak naprawdę duet, którym nie sposób się zainteresować. Tabloidy mają naprawdę niezłą pożywkę z tego związku. Czasem dziennikarze nie odpuszczają ich na krok. Życzymy parze dalszych lat w szczęśliwym związku. Pasują do siebie wręcz idealnie.