Kim jest Maria Dejmek? [wiek, barwy szczęścia, instagram]

Maria Dejmek to polska aktorka, która sympatię telewidzów zdobyła grając w popularnych serialach, m.in. w Barwach szczęścia oraz Na Wspólnej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat kariery oraz życia prywatnego sympatycznej aktorki, przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Maria Dejmek

Maria Dejmek urodziła się w 1988 roku. Pochodzi z artystycznej rodziny, a zainteresowanie aktorstwem wykazywała już od najmłodszych lat. Już jako dziecko występowała w przedstawieniach szkolnych, a w młodości zaczęła grać w produkcjach telewizyjnych. Studia na Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie były więc oczywistym wyborem.

Aktorka ma na koncie kilkanaście ról filmowych, zagrała w filmach takich jak Sęp, Plagi Breslau oraz Zasady gry. Szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z serialu Barwy Szczęścia, gdzie wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej. Oprócz tego Marię Dejmek można było zobaczyć w serialu Na Wspólnej oraz w Żołnierzach wyklętych. Na swoim koncie ma także gościnne role w innych serialach. Aktorka doskonale odnajduje się również na deskach teatru.

Maria Dejmek — życie prywatne

Pod koniec 2019 roku Maria Dejmek oraz jej mąż powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich długo oczekiwany syn otrzymał oryginalne imię — Gustaw. Od tego momentu młodzi rodzice zaczęli myśleć o zmianie mieszkania na większe. Poszukiwanie idealnego lokum trochę trwało, ale na początku 2021 roku ich marzenie o własnym domu wreszcie się ziściło. Do przeprowadzki ma jednak dojść dopiero latem, po remoncie.

Teraz czeka nas remont. Plan mamy dość optymistyczny, chcemy spędzić pierwsze lato w naszym nowym domu i w naszym nowym ogródku — zdradza gwiazda Barw Szczęścia.

Zobacz jak mieszka Maria Dejmek : https://inspirujacydom.pl/jak-mieszka-maria-dejmek-gwiazda-barw-szczescia-pokazala-swoj-dom/

Maria Dejmek — Instagram

Maria Dejmek prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @maria_dejmek. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi ponad 63 tysiące użytkowników tego serwisu. Aktorka pokazuje, jak wygląda jej praca, ale także publikuje ujęcia z życia prywatnego.