Kim jest Laura Breszka? [córka, instagram, antek królikowski]

Laura Breszka to polska aktorka telewizyjna, teatralna i dubbingowa. Grała w takich produkcjach jak Na Wspólnej, Julia, Baby Blues, Rodzinka.pl czy Cisza nad Rozlewiskiem, jednak największą popularność przyniosła jej rola Maleny Pisarek w serialu Singielka. Kilka lat temu związana była z Antkiem Królikowskim. Niestety zamiłowanie aktora do imprezowania i mocnych trunków sprawiło, że para się rozstała.

Kim jest Laura Breszka?

Laura Breszka urodziła się 18 stycznia 1988 roku we Wrocławiu. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W 2010 roku jeszcze jako studentka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Nie ten człowiek.

Znana jest z produkcji takich jak Julia, gdzie wcieliła się w rolę Agnieszki (2011–2012) oraz Cisza nad rozlewiskiem, gdzie zagrała Magdę (2013–2014). Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Maleny Pisarek w serialu Singielka (2015–2016).

W 2015 roku wystąpiła w teledysku Nie płacz Ewka zespołu Classic. W 2016 roku była nominowana do Gwiazdy Plejady w kategorii debiut roku.

Pod koniec 2017 roku dołączyła do obsady programu SNL Polska, w którym odpowiada za skecze i za satyryczny panel Weekend Update. Według Wirtualnej Polski była „jednym z najjaśniejszych punktów” programu.

Laura Breszka — córka, partner

Aktorka ma kilkuletnią córkę o imieniu Lea. Ponieważ nigdy nie afiszowała się ze swoim życie prywatnym, nie wiadomo kto jest ojcem dziecka. Aktualnie Laura Breszka buduje wspólną przyszłość z Mateuszem Królem, znanym z roli Kazimierza Wielkiego w Koronie królów.

W 2019 roku Laura wraz ze swoją rodziną pożegnała swoją starszą siostrę, Olivię. Jak napisała na swoim instagramowym profilu Laura, do dziś nie jest w stanie pojąć całej sytuacji.

Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem.
Kochamy Cię bardzo bardzo bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem ❤️

A Was ściskam i …”spieszmy się kochać ludzi”….

Olivia miała 36 i osierociła dwuletniego wówczas syna.

Laura Breszka i Antek Królikowski

W 2012 roku aktorka związała się i zamieszkał z Antkiem Królikowski. Słynący z zamiłowania do imprezowania i mocnych trunków aktor, pod wpływem miłości do Laury Breszki nieco się uspokoił. Niestety niespokojna natura Antka nie została całkowicie poskromiona, przez co aktorka spakowała walizki i wraz ze swoją córeczką z poprzedniego związku wyprowadziła się od niego.

Ona, nie tylko narzeczona, ale przede wszystkim mama, oczekiwała od swojego partnera odpowiedzialności i dojrzałości. Niestety, Antek nie sprostał jej wymaganiom. Podobno ukochana miała dosyć jego nocnego imprezowania. Choć wielokrotnie prosiła, by z tym skończył, on jej próśb i gróźb nie brał do serca. Aż pewnego dnia Laura straciła cierpliwość – pisał tygodnik Na żywo.

Laura Breszka — Instagram

Laura Breszka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @laura.breszka. Aktualnie jej profil obserwuje 28,9 tysięcy fanów.