Modne łóżka — najnowsze trendy w designie sypialni

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym zazwyczaj spędza się mnóstwo czasu. Aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki do wypoczynku, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie tego pokoju. W tym artykule przedstawimy najnowsze trendy w designie sypialni, wraz z najmodniejszymi modelami łóżek sypialnianych. Jeżeli właśnie urządzasz tę przestrzeń lub chcesz ją odświeżyć, nie możesz go przegapić! Zapraszamy!

Przemysłowy styl 

Łóżka podwójne w stylu przemysłowym to modele, które cieszą się coraz większą popularnością. Charakteryzują się ciężkimi ramami, wykonanymi z metalu lub drewna, które nawiązują do fabrycznych konstrukcji. W sypialniach w klimacie przemysłowym dominują ciemne kolory, w odcieniach czerni i szarości. Odpowiednie do nich łóżko sypialniane 120 × 200 z Interbeds ma bardzo ciekawy, loftowy styl. Koniecznie sprawdź, czy przypadkiem ten model nie jest twoim wymarzonym!

Postaw na minimalizm

Minimalizm to trend, który od kilku lat nie wychodzi z mody. Łóżka sypialniane 120 × 200  w tym stylu charakteryzują się prostą formą, a przy tym nie posiadają zbędnych dekoracji i ozdób. Te klasyczne meble drewniane zastąpione są przez modele z metalu lub tworzyw sztucznych, które dają większy optyczny efekt przestrzeni i lekkości w sypialni. 

Skandynawski design 

Skandynawski design to styl, który jest wciąż bardzo popularny. Charakteryzuje się jasnymi kolorami, naturalnymi materiałami oraz prostymi formami. W sypialniach w stylu skandynawskim dominują 120 × 200 łóżka do sypialni podwójne z drewna, w odcieniach bieli, szarości lub pastelowych kolorach.

Retro

Trend retro jest niezmienne od dłuższego czasu modny w sypialniach. Łóżka sypialniane 120 × 200 z materacem w stylu retro mają wyrazistą formę, często z ozdobnymi zagłówkami i ramami. Charakteryzują się jasnymi kolorami oraz bogatymi wzorami, które nawiązują do lat 60. i 70. Możesz śmiało stworzyć przy ich pomocy również eklektyczny styl swojej sypialni.

Podsumowując, wybór łóżko sypialniane 120 × 200 z materacem w stylu odpowiadającym aktualnym trendom może stanowić duże wyzwanie dla wielu osób. Przed zakupem warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby oraz styl aranżacji sypialni, a następnie zdecydować się na odpowiedni klimat tego wnętrza. Powodzenia w trakcie jego tworzenia!

Tagged with: