Kim jest Kamila Szczawińska? [MĄŻ, DZIECI, INSTAGRAM]

Kamila Szczawińska to polska modelka, która pracowała dla najbardziej prestiżowych marek, takich jak Gucci, Valentino, Giorgio Armani czy Chanel. Podpisywała kontrakty na całym świecie, między innymi w Paryżu i Nowym Jorku. Była muzą Roberto Cavalliego, słynnego włoskiego projektanta mody. Wielką karierę przypłaciła jednak zdrowiem. Będąc u szczytu, wycofała się z modelingu. Założyła rodzinę, przewartościowała swoje życie. Czym obecnie zajmuje się Kamila Szczawińska?

Kim jest Kamila Szczawińska?

Kamila Szczawińska urodziła się 20 września 1984 roku w Poznaniu. Jej rodzice pracują w organizacji Monar, mama Jolanta jest tam terapeutką.

Pracę w modelingu rozpoczęła w 2001 dla jednej z poznańskich agencji modelek. Miała wtedy 17 lat. Szybko została dostrzeżona przez jedną z mediolańskich agencji. Po przyjeździe do Włoch od razu zaczęła brać udział w pokazach znanych kreatorów mody jak Valentino, Giorgio Armani czy Gucci. Później podpisała kolejny kontrakt w Paryżu, gdzie pracowała dla Chanel, Yves Saint Laurent i Christian Dior. Następnie znalazła się w Nowym Jorku, gdzie promowała najlepsze domy mody: Emanuel Ungaro, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Sonia Rykiel, Rocco Barocco, Viktor & Rolf, Christian Lacroix, Elie Saab, John Galliano oraz Kenzo. Była muzą Roberto Cavallego. W 2007 roku po raz ostatni pojawiła się na światowym wybiegu w pokazie Stelli McCartney.

Po sześciu latach imponującej kariery, Kamila Szczawińska postanowiła zawiesić pracę zawodową na rzecz życia rodzinnego. W tym czasie sporadycznie brała udział w pokazach polskich projektantów mody, m.in. u Dawida Wolińskiego i Małgorzaty Baczyńskiej. W 2014 roku powróciła na wybiegi, ponownie otrzymując kontrakt w Mediolanie.

Kamila Sczawińska — TaniecTaniec z gwiazdami, Agent – Gwiazdy.

Popularność modelki zwróciła uwagę producentów popularnego programu rozrywkowego Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Kamila Szczawińska wzięła udział w trzeciej, emitowanej przez telewizję Polsat edycji. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. Para ostatecznie odpadła w czwartym odcinku, zajmując dziewiąte miejsce.

Od 23 lutego do 8 marca 2016 roku Kamila Szczawińska brała udział w programie telewizji TVN Agent – Gwiazdy. Odpadła w trzecim odcinku.

Kamila Szczawińska — książka

23 listopada 2016 roku premierę miała książka kucharska Kamili Szczawińskiej zatytułowana Kuchnia dla całej rodziny. Modelka prowadzi również bloga.

Kamila Szczawińska — MĄŻ, DZIECI

13 czerwca 2009 roku Kamila Szczawińska wzięła ślub. Jest mamą dwójki dzieci, syna Julka i córki Kaliny. Za kilka tygodni 36-letnia modelka po raz trzeci zostanie mamą. Na razie nie jest znana płeć dziecka.

Kamila Szczawińska — Instagram

Kamila Szczawińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kamilaszczawinska. Aktualnie jej profil obserwuje prawie 55 tysięcy użytkowników.