Kim jest Edyta Zdrójkowska? Poznajcie mamę popularnego aktora z serialu Rodzinka.pl!

Edyta Zdrójkowska jest mamą jednego z najbardziej rozpoznawalnych nastolatków w Polsce — Adama Zdrójkowskiego. Młody aktor zaledwie w kilka lat zatrząsł polskim światem show-biznesu. Mimo to wciąż niewiele wiadomo o jego bliskich i rodzinie. Okazuje się, że jego mama jest niezwykle piękną kobietą.

Adam Zdrójkowski — kariera

Adam Zdrójkowski zadebiutował na szklanym ekranie rola małego Pawełka w kultowym serialu telewizji Polsat Rodzina zastępcza. Sukces przyniosła mu jednak rola Kuby Boskiego w serialu TVP2 Rodzinka.pl, dzięki której się stał jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych twarzy polskiego show-biznesu.
Mimo spektakularnej kariery i uwielbienia fanów Adam Zdrójkowski jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o wywiady na temat jego życia osobistego. Dlatego tak niewiele wiadomo o jego rodzicach, bracie bliźniaku i innych bliskich mu osobach.

Adam Zdrójkowski — rodzina

Rodzicami Adama Zdrójkowskiego są Edyta i Dariusz Zdrójkowcy. Ojciec aktora unika mediów i nie wypowiada się publicznie na żadne tematy, a już zwłaszcza na te dotyczące sławnego syna. Mama Adama również niechętnie zabiera głos, za to często pokazuje się z synem na ściankach i udostępnia ich wspólne zdjęcia. Widać, że rodzina się bardzo lubi i szanuje, a wzajemne więzi są dla nich niezwykle istotne.

Gwiazdor serialu Rodzinka.pl ma brata bliźniaka, który ma na imię Jakub. Chłopak nie zrobił tak spektakularnej kariery, jak Adam, ale również może poszczycić się kilkoma rolami. W 2005 roku występował w serialu Magda M., gdzie wcielał się w Kubę — syna Karoliny oraz Wiktora. 4 lata później bracia pojawili się razem w serialu Rodzina zastępcza plus. Wystąpił również w Regułach gry jako Jurek oraz zagrał epizodyczną rolę Bartka w serialu Hotel 52.

Edyta Zdrójkowska — Instagram

Edyta Zdrójkowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi konto o nazwie @edyta_zdrojkowska. Obecnie jej profil obserwuje 10,9 tys. osób. Można tu zobaczyć zdjęcia z rodzinnych uroczystości, świąt czy treningów na siłowni. Kobieta bardzo intensywnie ćwiczy i dba o swoją kondycję oraz figurę. To wszystko sprawia, że Edyta Zdrójkowska jest wyjątkowo atrakcyjna.