Kim jest Dagmara Bąk?

Dagmara Bąk to polska aktorka, która rozpoznawalność zdobyła dzięki roli strażniczki granicznej Agi Małek w serialu Wataha. Kobieta ma na koncie wiele drugoplanowych ról w popularnych produkcjach telewizyjnych, występuje również w spektaklach teatralnych. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego i zawodowego Dagmary Bąk, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Dagmara Bąk?

Dagmara Bąk urodziła się 10 listopada 1985 roku w Warszawie. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktorka znana jest z produkcji telewizyjnych oraz roli teatralnych. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych, również tych bardzo odważnych.

Dagmara Bąk — filmografia

Telewidzowie mogą kojarzyć aktorkę z seriali takich jak Czas honoru, Siła wyższa i O mnie się nie martw. Szczególną sympatią cieszyła się jej rola w Niania w wielkim mieście. Dagmara Bąk wcielała się również w Helenę w Koronie królów. Pojawiła się także w filmach Kop głębiej, Miłość oraz Atak paniki. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Agi Małek w serialu Wataha. Wystąpiła tam u boku znanych aktorów jak Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, czy Bartłomiej Topa.

Dagmara Bąk — życie prywatne

W 2020 roku Dagmara Bąk została po raz pierwszy mamą. Aktorka przywitała na świecie córeczkę. Swój ciążowy brzuszek zaprezentowała w grudniu 2019 roku podczas oficjalnej konferencji prasowej przed premierą serialu Wataha.

Dagmara Bąk — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @dagmara_bak. Na chwilę obecną obserwuje ją prawie 5,5 tysiąca użytkowników. Kobieta dodaje tam zdjęcia z oficjalnych imprez oraz pracy zawodowej, ale nie brakuje również bardziej prywatnych fotografii.