Idealna sylwetka z trenerem personalnym

Chcesz poprawić swoją kondycję, zrzucić zbędne kilogramy lub zwiększyć pewność siebie, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać? Skorzystaj z usług trenera personalnego. To osoba, która pomoże ci zaplanować trening, zgodnie z twoimi preferencjami i możliwościami. W czasie indywidualnych treningów będzie czuwał nad tobą i doradzał jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. Udzieli też porad dotyczących diety i zdrowego trybu życia, które pomogą ci osiągnąć wymarzony cel. 

1. Czym zajmuje się trener personalny?

2. Jak wygląda trening personalny?

3. Trener personalny Kraków

Czym zajmuje się trener personalny?

Trener personalny czy tez trener osobisty, to osoba, która zaopiekuje się tobą w czasie ćwiczeń, niezależnie od celu, jaki sobie stawiasz. Dobry trener personalny to człowiek o wielu talentach, który nauczy cię jak ćwiczyć, zmotywuje cię do działania i poprowadzi do sukcesu. Jeśli mieszkasz w Krakowie, najlepiej wpisz w wyszukiwarkę frazę trener personalny Kraków i w ten sposób znajdziesz osobę, która wspomoże cię w czasie aktywności fizycznej. W czasie pierwszego spotkania, specjalista przeprowadzi z tobą wywiad na temat twojego trybu życia, diety i celu, jaki chcesz osiągnąć. Aby dobrze zaplanować trening indywidualny, niezbędne będzie wykonanie testów, które określą twoje możliwości. Razem z trenerem personalnym sprawdzisz też proporcje siłowe poszczególnych partii mięśni oraz określisz swoje mocne i słabe strony. 

Jak wygląda trening personalny?

Kiedy trener będzie miał już wszystkie niezbędne informacje, przystąpi do opracowania indywidualnego treningu personalnego, specjalnie dla ciebie. Zadecyduje jak często powinny odbywać się sesje treningowe, dobierze odpowiednie ćwiczenia i będzie czuwał nad tym, aby przebiegały one prawidłowo a przede wszystkim bezpiecznie. Treningi personalne pod okiem specjalisty pomagają osiągnąć wybrane cele, takie jak poprawienie kondycji, modelowanie sylwetki czy utrata zbędnych kilogramów. Dobrzy trenerzy personalni potrafią tak zmotywować swoich podopiecznych do dalszego działania, że wykonywanie ćwiczeń stanie się prawdziwą przyjemnością a ich wyniki będą trwałe. 

Trener personalny Kraków

Jeśli szukasz dobrego trenera osobistego w Krakowie, zwróć uwagę na treningi personalne prowadzone na Ruczaju przez Piotra Pardusa. To utytułowany sportowiec z wieloletnim doświadczeniem, o ogromnej wiedzy z zakresu anatomii, kulturystyki i dietetyki. W swojej pracy wspiera zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. W czasie ćwiczeń weryfikuje ich poprawne wykonywanie, tak aby nie dochodziło do przeciążeń. Pierwszy trening jest darmowy i niezobowiązujący, aby można było sprawdzić, czy dana forma aktywności ci odpowiada. 

Tagged with: