Kim jest Julia Kobus? [wiek, instagram, dzieci]

Julia Kobus to polska youtuberka mieszkająca we Francji, która szybko zebrała sporą i oddaną widownię. Mimo młodego wieku ma już dwójkę dzieci. W swoich vlogach dzieli się urokami życia młodej i pracującej matki mieszkającej na obczyźnie, pasją do mody oraz swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi m.in. wychowania dziecka czy prowadzenia domu.

Julia Kobus – wiek, dzieci

Julia Kobus urodziła się w 1994 roku w Polsce, ale aktualnie mieszka wraz z rodziną w Paryżu. Na wyjazd za granicę zdecydowała się z uwagi na zajście w ciążę we wczesnym wieku — miała wtedy 19 lat i chęć zmiany otoczenia. Aktualnie jest szczęśliwą mamą małego Alexa, a 10 miesięcy temu urodziła śliczną córeczkę. To właśnie dzieci najczęściej dominują jej filmy. I nic w tym dziwnego — są w takim wieku, że wymagają sporo uwagi.

Wiele fanek zazdrości Julii figury, która mimo 2 ciąż wcale się nie zmieniła. Vlogerka jest bardzo szczupła, ale twierdzi, że jej ciało nie jest idealne. Postanowiła to udowodnić. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie, gdzie prezentuje swoją sylwetkę. Pokazuje, że skóra na brzuchu nie jest już napięta, a pupa kształtna. I choć dla wielu młodych kobiet nie jest to marzeniem, Julia Kobus motywuje swoje fanki do zmian w myśleniu.

Uważam, że najważniejsze jest to ,abyśmy (i tylko i wyłącznie my) czuli się dobrze z tym, jak wyglądamy, abyśmy nie robili nic na siłę i pod publiczkę — co w dobie idealnych ciał na Instagramie może być trudne, ale możliwe.

Julia uwielbia kawę i makaron, nie lubi spóźnialskich i jazdy komunikacją miejską.

Julia Kobus na YouTube

Julia Kobus swój kanał na YouTube założyła w 2014 roku. W swoich filmikach dzieli się ze swoimi widzami pasją do mody oraz swoimi przeżyciami, doświadczeniami i przemyśleniami. Vlogerka zasłynęła z tego, że nie czuje skrępowania, opowiadając o swojej prywatności. Dużym zainteresowaniem cieszyły się jej filmy dotyczące toksycznego związku, z którego udało jej się uciec. Jak sama podsumowuje, jej vlogi to taki video pamiętnik z życia. Widzowie z ogromnym zapałem oglądają wszystkie odcinki życia Julii, czerpiąc przy tym inspirację z jej historii.

Julia Kobus — Instagram

Julia Kobus prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kobusjulia. Aktualnie jej profil obserwuje 127 tysięcy fanów.