Kubek na Dzień Mamy, a może fotoksiążka? Personalizowane prezenty dla mamy!

Poszukujesz unikalnego prezentu na Dzień Mamy, który będzie miał wartość sentymentalną i pozwoli wyrazić, jak bardzo ją kochasz? Sprawdź inspiracje na personalizowane prezenty dla Mamy, które wywołają uśmiech na jej twarzy!

Personalizowany kubek na Dzień Mamy  

Wyobraź sobie poranny lub wieczorny rytuał, gdy Twoja mama sięga po kubek z zaprojektowanym przez Ciebie wzorem i oddaje się relaksującej chwili z kawą lub herbatą wypełnionej miłymi wspomnieniami. Dzięki możliwościom, które Ci oferujemy, masz szansę podarować mamie bardzo osobisty prezent, który zawsze będzie wywoływał u niej miłe skojarzenia. Kubek na Dzień Mamy według własnego pomysłu stworzysz zaledwie w kilka chwil, dzięki naszemu programowi do projektowania.  

W asortymencie Empik Foto znajdziesz mnóstwo różnorodnych wzorów, kształtów i pojemności kubków na Dzień Mamy, które możesz dostosować do jej osobistych preferencji. Masz do wyboru kubek klasyczny, kubek kawowy, specjalny kubek do latte, kubek szeroki, kubek emaliowany, kubek magiczny, a także kubek na Dzień Mamy XXL, który ugasi nawet największe pragnienie. Dostosuj kolor naczynia, dodaj zdjęcie lub inną wybraną przez siebie grafikę i wyraź w ten sposób miłość i uznanie dla tej wyjątkowej osoby. Napisz dedykację, życzenia lub zabawny slogan, który codziennie rano pozytywnie nastroi Twoją mamę na kolejny dzień. 

Fotoksiążka na Dzień Mamy  

Twoja mama lubi otaczać się fotografiami osób bliskich jej sercu i często wracać pamięcią do najpiękniejszych chwil swojego życia? Zamów dla niej fotoksiążkę ze zdjęciami, w której zgromadzisz mnóstwo wyjątkowych wspomnień!  

Fotoksiążka to unikalny rodzaj albumu, który projektujesz samodzielnie od A do Z. Każda strona fotoksiążki pozwala dać upust Twojej artystycznej wyobraźni. To Ty decydujesz o doborze i układzie zdjęć, określasz format albumu i nadajesz całości pożądanego charakteru. Wybierasz kolor tła i elementy dekoracyjne takie, jak ramki, motywy roślinne, czy zabawne lub wzruszające cytaty. Masz także szansę dodać własną dedykację, życzenia i podpisy, które pomogą Ci wyrazić Twoje uczucia do mamy. Taka fotoksiążka to nie tylko oryginalny prezent, ale także cenna pamiątka, która wywoła u Twojej mamy radość i wzruszenie. 

Poduszka dekoracyjna na Dzień Mamy 

Czy nie poczułbyś się niezwykle zrelaksowany, gdybyś po długim i ciężkim dniu mógł przytulić głowę do miękkiej, miłej w dotyku poduszki podarowanej przez ukochaną Ci osobę? Z pewnością tak! Dziś masz możliwość podarować swojej mamie personalizowaną poduszkę ze zdjęciem lub zabawnym cytatem, która może stanowić doskonałe dopełnienie aranżacji wnętrza oraz będzie wzbudzać pozytywne emocje.  

Nasze poduszki do personalizacji wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają komfort oraz prezentują się bardzo efektownie. Oferujemy nowoczesne metody zadruku pozwalające nanieść na tkaninę dowolny wzór, napis lub zdjęcie, zachowując przy tym pełną szczegółowość i głębię koloru. Poduszka personalizowana z pewnością zaskoczy Twoją mamę i będzie doskonałą ozdobą jej kanapy lub łóżka

Kubek na Dzień Mamy, fotoksiążka, czy poduszka ze zdjęciem? Sprawdź też inne inspiracje na personalizowane prezenty dla mamy w sklepie Empik Foto i zdecyduj, który produkt będzie najbardziej odpowiedni z okazji Dnia Mamy. 

Poszukujesz unikalnego prezentu na Dzień Mamy, który będzie miał wartość sentymentalną i pozwoli wyrazić, jak bardzo ją kochasz? Sprawdź inspiracje na personalizowane prezenty dla Mamy, które wywołają uśmiech na jej twarzy!

Artykuł partnera.

Tagged with: