Mango ubrania – poznajmy je nieco bliżej

Mango ubrania to naprawdę świetna propozycja. Mango jest jedną z najpopularniejszych sieciówek na całym świecie. Możemy sklep ten znaleźć w zasadzie w każdej galerii handlowej.

Hiszpańska rewolucja

Historia Mango sięga dokładnie roku 1984. Wówczas w Barcelonie pojawił się pomysł, aby tworzyć odzież dla kobiet, które bezpośrednio odpowiadają potrzebom klientek lokalnych. Rok później w Wenecji otworzony został pierwszy sklep marki. W nim mogliśmy przede wszystkim znaleźć ubrania eleganckie, które zostały zaprojektowane z myślą o bardzo ważnych wydarzeniach oraz w szczególnych okazjach. Mango ubrania szybko podbiły serca wszystkich Hiszpanek. Dzięki temu marka mogła rozpocząć ekspansję w pierwszej kolejności krajową, a później ekspansję międzynarodową.

Obecnie salony Mango znajdziemy w 112 państwa. Ta marka odzieżowa międzynarodowa posiada prawie trzy tysiące punktów sprzedaży. Zatrudnia jednocześnie prawie 14 tysięcy pracowników. Mango możemy uznać śmiało za jednego z pionierów branży e-commerce, ponieważ już w roku 1995 firma ta zaoferowała sprzedaż produktów swoich także w sieci.

Oferta niemal dla każdego

Chociaż ubrania Mango zostały początkowo zaprojektowane dla kobiet, to teraz oferta marki została rozszerzona także o odzież męską, jak i także odzież dziecięcą. Oryginalność oraz różnorodność czy też ogromna liczba projektów to strony najmocniejsze ubrań marki Mango. Projektanci przykładają oczywiście bardzo dużą wagę do trendów najnowszych mody, aby oferta trafiła także w gust klienta nowoczesnego.

Firma ta także nie zapomniała o elementach pozostałych garderoby, które są koniecznie do stworzenia bardzo stylowego outfitu. Mowa tutaj o akcesoriach czy też obuwiu. Ogromnej popularności sklepów Mango przysłużyła się niewątpliwie także średnia cenowa półka. Do tego można także liczyć na szybką reakcję na trendy aktualne czy też częste promocje.

Współpraca z wieloma gwiazdami

Ubrania Mango są projektowane we współpracy z projektantami najbardziej znanymi. Marka zaprasza także światowe gwiazdy do reklamowania swoich produktów. Od samego początku istnienia w kampaniach Mango udział wzięła chociażby Penelope Cruz, Miranda Kerr czy tez piłkach Gerard Pique. Nie możemy zapomnieć także o duecie niezapomnianych modelek. Mowa tutaj o CAre Delevinge oraz Kate Moss.

Mango nie poprzestaje jedynie na promocji marki. Firm bardzo aktywnie promuje rozwiązania ekologiczne poprzez między innymi prowadzenie społecznych akcji, wdrażanie projektów, ochrony środowiska czy też ograniczenia emisji dwutlenka węgla.