Jakie cechy powinno mieć dobre krzesełko do karmienia?

Przyjście na świat dziecka potrafi wywrócić całe dotychczasowe życie do góry nogami. Rolą rodzica jest zapewnienie odpowiednich, i przede wszystkim bezpiecznych warunków do jego rozwoju. Jednym z etapów, jaki czeka każdą mamę i każdego tatę, jest rozszerzenie diety naszej pociechy. Proces ten może przebiegać różnie, dlatego w dzisiejszym artykule doradzamy, jak go ułatwić wybierając właściwe krzesełko do karmienia.

Krzesełko nie tylko do karmienia

Choć nazwa nakierowuje nas na jego funkcję, rola krzesełka do karmienia jest o wiele większa, niż mogłoby się na początku wydawać. To nie tylko przedmiot służący nauce samodzielnego jedzenia. To także bezpieczne siedzisko dla Twojego dziecka, miejsce, w którym będzie mogło jeść, bawić się, być częścią prowadzonej rozmowy, uczestniczyć w życiu domowników i wiele, wiele więcej. Jeśli więc zastanawiasz się, czy krzesełko do karmienia do niezbędny zakup – odpowiedź brzmi tak.

Jak wybrać krzesełko do karmienia?

Pierwszorzędną rzeczą, jaką należy się kierować przy wyborze krzesełka do karmienia jest jego bezpieczeństwo. Dobry model powinien wspierać plecy i nóżki dziecka w czasie siedzenia. Ważne, aby krzesełko było stabilne i było w stanie utrzymać nawet najbardziej wierzgającego się malucha.

Kolejnym ważnym aspektem są niewątpliwie antypoślizgowe nóżki i podkładki pod stopy. Warto też zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonane jest krzesełko. Dobrze by było, gdyby nie sprawiało problemów z utrzymaniem czystości – jak powszechnie wiadomo, tworzenie bałaganu to ulubione zajęcie większości maluchów.

Naszą propozycją jest kultowe Krzesełko Tripp Trapp STOKKE, które podbiło serca na całym świecie. Ten wyrób norweskiej firmy cechuje się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także estetyką. Uniwersalizm stylu skandynawskiego świetnie się wpasowuje w każde wnętrze, dzięki czemu przechowywanie krzesełka już nie stanowi problemu.

Krzesełko do karmienia od STOKKE, może towarzyszyć dziecku od pierwszych chwil życia aż do dorosłości, gdyż posiada udźwig aż do 100 kg! Dzięki regulowanej wysokości siedziska i podnóżka, dopasowuje się idealnie do ciała malucha. Szeroki wybór dostępnych akcesoriów jak poduszki, tacki, a także podkładki, gwarantuje możliwość dopasowania ich pod indywidualne potrzeby naszej pociechy.

Pełną ofertę produktów firmy STOKKE, znajdziesz pod adresem: https://www.wozki-foteliki.pl/76-tripptrapp-stokke.

Pamiętajmy, że wybór krzesełka do karmienia to decyzja na wiele lat. Stając przed zakupem, uwzględnijmy wszystkie ważne dla nas aspekty i nie bójmy się zaufać sprawdzonym producentom. Tylko wysokiej jakości wyroby są w stanie przetrwać próbę czasu i spełnić wszystkie nasze oczekiwania.

Tagged with: