Nowoczesne aparaty słuchowe wewnątrzuszne dla osób młodych i nie tylko!

Mimo, że problem niedosłuchu dotyczy głównie starszych osób, to coraz częściej spotyka także ludzi młodych. Dzisiaj nie musi to już jednak przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu, gdyż z pomocą przychodzą aparaty słuchowe wewnątrzuszne. To skuteczne, komfortowe i dyskretne urządzenia, które ułatwiają życie osobom niedosłyszącym.

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne – dlaczego warto ich używać?

Rodzinne uroczystości, spotkania z przyjaciółmi czy praca to tylko niektóre z sytuacji, w których niedosłuch może być bardzo uciążliwy. Niezależnie od tego, czy ubytek słuchu jest lekki, średni czy ciężki, warto zrobić coś, aby poprawić komfort życia. Inwestycja w aparat słuchowy jest tym czego potrzeba przy problemach ze słuchem. Na samym początku należy odpowiednio dobrać urządzenie do potrzeb konkretnej osoby. Aparaty słuchowe wewnątrzuszne Signia Insio pomagają zlokalizować źródło dźwięku, tłumiąc niepożądane hałasy z otoczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można z łatwością usłyszeć rozmówcę, nawet w niesprzyjających warunkach. Urządzenia marki Signia to także szereg innych komfortowych funkcji.

  • Aparaty są pomocne w trakcie oglądania telewizji (można dyskretnie dopasowywać głośność dźwięku pochodzącego z telewizora do własnych preferencji).
  • Dzięki technologii bluetooth można łatwo odbierać rozmowy telefoniczne za pomocą jednego przycisku.
  • Wygodna obsługa (aparat można obsługiwać za pośrednictwem aplikacji Signia lub za pomocą pilota miniPocket).
  • Urządzenie zapewnia krystaliczną jakość dźwięku, dzięki czemu można prowadzić rozmowy nawet przy dużym natężeniu hałasu (np. przebywając w ruchu ulicznym).

Signia Insio – wygodne aparaty słuchowe wewnątrzuszne

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne Signia Insio są wykonywane indywidualnie, uwzględniając anatomię ucha oraz stopień ubytku słuchu u danej osoby. Dzięki nim można aktywnie uczestniczyć w rozmowach oraz podejmować szereg innych aktywności. Urządzenia są bardzo wygodne w obsłudze, gdyż można sterować nimi zdalnie za pomocą specjalnej aplikacji lub niewielkiego pilota. Dzięki wbudowanemu modułowi bluetooth, osoba niedosłysząca może transmitować dźwięk z różnych źródeł, wprost do swoich uszu. To bardzo dobre rozwiązanie np. dla osób uprawiających sport, które lubią słuchać muzyki w trakcie treningów. Aparaty słuchowe wewnątrzuszne są bardzo dyskretne. To istotna zaleta zwłaszcza dla osób młodych, które często nie chcą by urządzenie było widoczne. Zdalna kontrola nad aparatem i dobra jakość przekazywanego dźwięku dają użytkownikowi pewność, że jego problemy ze słuchem nie zostaną zauważone.

Tagged with: