Jaki powinien być pierścionek zaręczynowy?

Każda z kobiet posiada swój wymarzony pierścionek zaręczynowy. Jest to biżuteria, która posiada ogromne znaczenie, co wymaga dużej dokładności w jej wyborze. Przy zakupie pierścionka zaręczynowego należy zwrócić uwagę na takie aspekty jak: rozmiar, rodzaj metalu szlachetnego, kamień szlachetny, czy grawerunek. Wyjątkowość momentu oświadczyn zostaje z zakochaną parą na zawsze, dlatego warto poświęcić temu dniu wiele uwagi. Biżuteria posiada w sobie wielką moc wyrażania uczuć, zwłaszcza ta przeznaczona wyłącznie jednej osobie. Pokaż ukochanej, że znasz ją jak nikt inny, podarowując jej oświadczyny prosto z bajki!

Na co zwrócić uwagę przy doborze elementów pierścionka?

Przede wszystkim na trwałość. Pierścionki zaręczynowe najczęściej noszone są przez kobiety przez długie lata – taka biżuteria musi być wytrzymała, żeby godnie reprezentować równie niezniszczalną miłość! Najlepiej do tego zadania wybrać złoto, platynę lub tytan. Dwa ostatnie metale posiadają również właściwości antyalergiczne! Kamień szlachetny. Oczywiście żadna z pań nie pogardzi najpiękniejszym diamentem – jednak mało kto wie, że te również posiadają swoją kolorystykę! Poza tym w salonach jubilerskich znajduje się biżuteria z kamieniami szlachetnymi, które nie są tak zauważane – morganit, czy tanzanit to klejnoty pełne magii i miłości! Każdy z kamieni szlachetnych posiada swoje ukryte znaczenie. Diamenty, szmaragdy, rubiny, czy ametysty to symbole szczęścia, miłości i dobrej fortuny. Wybierając kamień zgodnie z jego właściwościami nadajesz biżuterii unikatowości.

Rozmiar i grawerunek – jak je rozgryźć?

Sam rozmiar pierścionka to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Zwłaszcza z uwagi na fakt, że trzeba go sprawdzić potajemnie! Jest na to wiele domowych sposobów, które jednak nie zawsze przynoszą upragnione rezultaty. Żeby rozwiązać ten problem, wystarczy spojrzeć na stronę jubilera SAVICKI! Możesz zdobyć tam bezpłatną miarkę, która pomoże Ci dobrać idealny pierścionek dla ukochanej! Dodatkowo, specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu pierścionka, czy grawerunku, a także najpewniej dostaniesz rabat na kolejne zakupy – obrączki ślubne! Skorzystaj z oferty jubilera, który każdy produkt wykonuje z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół!

Tagged with: