Wymarzone meble do pokoju dziecięcego. Oto, co powinien wiedzieć każdy rodzic

Odliczasz dni. Gładzisz z niecierpliwością mocno zarysowany brzuszek. Uśmiechasz się w myślach i wyobrażasz sobie, jak piękne będą chrzciny, pierwsze przyjęcie urodzinowe, rocznica ślubu spędzona w powiększonym gronie… Już niedługo na świat przyjdzie Twoje wymarzone, wyczekiwane dziecko! Nowy, unikalny rozdział w historii Twojego życia zapisze się mnogością uśmiechów, pierwszymi wypowiedzianymi „mama” i „tata”, nauką chodzenia, poznawaniem otaczającej rzeczywistości i zachwytami tym wszystkim, co nam, dorosłym, stale umyka.

Mnóstwo radości z miejscem na codzienność

W obliczu codziennej dbałości o komfort Twój i dzieciątka pamiętasz, że wkrótce potrzebne będą Wam właściwe meble na ten wyjątkowy etap życia. Na razie myślisz przede wszystkim o łóżeczku, jednak wiesz, że z czasem akcesoriów będzie przybywać i zaczniesz szukać miejsca na każde z nich. Wszak pluszaki i inne zabawki będą nie tylko w sercu maluszka, ale także w jego pokoju. A po zabawie, wszystkie przytulanki, samochodziki i lalki będą musiały zostać ulokowane tam, gdzie „odpoczną” aż do następnego dnia pełnego wrażeń.

Odpowiednio dobrane meble pomieszczą nie tylko dziecięce gadżety. W pojemnych szafach ułożysz ubranka, buciki, a także akcesoria do codziennej pielęgnacji malucha.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Gdyby odpowiednie meble do pokoju dziecięcego mogły nadawać sobie imiona, przedstawiałyby się jednym chórem jako „bezpieczeństwo”. Zapewne nadałyby sobie takie imię z powodu zaokrąglonych krawędzi. To właśnie dzięki nim Twojemu dziecku nie stanie się jakakolwiek krzywda. Kolejną ważną cechą jest pokrycie mebli bezpiecznym dla dziecięcego organizmu lakierem wodnym. Utwardzenie frontów z pomocą światła ultrafioletowego natomiast wyklucza możliwość zdrapania warstwy nawierzchniowej z mebli.

Meble dla dzieci Meblik. Modele, które zostaną na lata

Dzieci tak szybko dorastają… Ale meble do pokoju dziecięcego Meblik, chociaż są dostosowane tak, by mogły służyć najmłodszym, mają w sobie charakter. Dostrzeżesz go na pierwszy rzut oka. Nowoczesne wzornictwo pełne klasy i modnego minimalizmu, proste, ponadczasowe formy, a wszystko dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe – to właśnie cechuje produkty firmy Meblik.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z bogatą ofertą mebli do pokoju dziecięcego, zaprojektowanych z myślą o teraźniejszości i przyszłości. Odkryj świat uniwersalnych, klasycznych mebli i spraw radość sobie oraz swojemu dziecku.