HIFU – BEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

Medycyna estetyczna przeżywa obecnie swój rozkwit. Popularność zyskała dzięki bezpieczeństwu zabiegów i ich wysokiej skuteczności. Za sprawą rozwoju technologii i nauki specjaliści mają coraz więcej możliwości w i różnorodności, jeśli chodzi o metody przeprowadzania zabiegów, coraz częściej są one wykonywane bez udziału skalpela. Jednym z takich bezpiecznych i bardzo skutecznych zabiegów jest HIFU, zwany bezinwazyjnym liftingiem. Na czym polega ten zabieg i jakie są jego zalety?

Co to jest zabieg HIFU? 

HIFU  wykonywany jest w gabinetach medycyny estetycznej. Oznacza high-intensity focused ultrasound. i wykorzystuje wiązkę fali ultradźwiękowej o wysokiej energii, którą kieruje się na punktowy obszar ciała. Dochodzi wówczas do wzrostu temperatury na poziomie 60-70 stopni Celsjusza, co wywołuje koagulację tkanki (ścięcie się) i stymulacją produkcji nowego kolagenu. Jednocześnie w sposób mechaniczny niszczy się strukturę komórki. Dzieje sie to poprzez wzrost ciśnienia, pojawiającego sie poprzez wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórki.

HIFU Wykonuje się głównie na twarzy, szyi i dekolcie w celu jej wygładzenia oraz poprawienia napięcia czy redukcji zmarszczek, ale zabieg jest równie skuteczny na innych partiach ciała, które chcemy ujędrnić i wygładzić. Czy wiesz, że HIFU jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów zmniejszających widoczność cellulitu? Dzieje sie tak, ponieważ dzięki zjawisku termicznemu zabieg cechuje się wysoką skutecznością. Efekty są najlepiej widoczne już po wytworzeniu nowego kolagenu i regeneracji skóry, co zachodzi po około 2-3 miesiącach. Zabieg HIFU jest bardzo popularny, ponieważ cechuje sie wysoką skutecznością a ponadto w większości przypadków wystarcza jeden zabieg, aby uzyskać oczekiwany efekt. Więcej o bezinwazyjnym liftingu twarzy i ciała przeczytasz na stronie: https://www.dermatolog-kecki.pl/zabiegi/hifu-bezinwazyjny-lifting-twarzy-i-ciala/. Możesz też umówić się na zabieg telefonicznie lub online. 

Zalety bezinwazyjnego liftingu HIFU

  • Wysoka skuteczność i efekty już po jednym zabiegu.
  • Brak okresu rekonwalescencji.
  • Działanie na poziomie naskórka, skóry właściwej oraz na warstwie SMAS.
  • Bezinwazyjny zabieg, który daje efekt liftingu bez użycia skalpela.
  • Nie jest wymagane szczególne przygotowanie, brak procedur pozabiegowych.
  • Możliwość dokonania liftingu skóry twarzy i ciała.
  • Zabieg nie wyklucza pacjenta z życia codziennego: po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.
  • Efekty HIFU są widoczne już po około 1-2 dniach. Finalny efekt zabiegu następuje po upływie 3 miesięcy.
  • Odmładzanie i konturowanie skóry oraz modelowanie sylwetki.
  • Redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Gdzie zrobić zabieg HIFU?

Kobiety często pytają sie o polecane i sprawdzone salony kosmetyczne lub gabinety medycyny estetycznej, które oferują najlepszą jakość zabiegów. Takim miejscem jest gabinet dermatologiczny Estetica Kęccy. Wykwalifikowani specjaliści świadczą najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Klientki chwalą sie świetnymi wyniki leczenia i zabiegów anty-aging. Sprawdź Dermatolog-kecki.pl i wybierz profesjonalny gabinet, który ma przyjazny dla klientów, rodzinny charakter.

Tagged with: