Kim jest Martyna Kupczyk? [instagram, taniec z gwiazdami, dzieci]

Martyna Kupczyk to sympatyczna pani architekt znana widzom programu Nasz nowy dom, którego prowadząca jest Katarzyna Dowbor. Wiele osób jest ciekawych jej życia prywatnego. Sprawdźcie, czego dowiedzieliśmy się o jednej z najpopularniejszych architektek w Polsce.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk bardzo mocno chroni swoje życie prywatne. W jednym z wywiadów zdradziła jedynie, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w swoim zawodzie. Kobieta ma kilkuletnią córkę o imieniu Kornelia. Niestety Martyna nigdy nie wyjawiła kim jest jej ojciec.

Kobieta kocha morze, a spacer po nadmorskiej plaży jest dla niej największym relaksem. Z każdego spacery przynosi do domu muszle, który kolekcjonuje. Jest ogromną miłośniczką psów.

Kupczyk jest właścicielką biura projektowego Emka, które założyła w 2012 roku. Siedziba firmy znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Architektka do swoich projektów inspiracje zbiera z każdego miejsca, w którym się znajduje. Na każdym etapie budowy, stara się wizualizować sobie efekt finalny.

Martyna Kupczyk — NaszNasz nowy dom

Program Nasz nowy dom gości na antenie Polsatu od 2013 roku. Prowadzi go Katarzyna Dowbor, ale śmiało można powiedzieć, że to właśnie Martyna Kupczyk jest motorem napędowym każdej metamorfozy. Producenci podejmują się nierzadko trudnych projektów, aby pomóc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Martyna Kupczyk — TaniecTaniec z gwiazdami

W 2018 roku Martyna Kupczyk wzięła udział w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami. Na parkiecie tanecznym towarzyszył jej Żora Korolyow. Para odpadła w 4. odcinku. Gwiazda skomentowała decyzję widzów w następujący sposób:

Daliśmy z siebie wszystko, ja nie liczyłam, że dojdę do finału no bo nie oszukujmy się, gdzieś tego poweru mi brakuje. W każdym odcinku starałam się dać z siebie wszystko, nie chcę odbierać tego, że tak strasznie rozpaczam, bo jest mi bardzo smutno, ale przeżyłam fantastyczną przygodę, poznałam Żorę, zobaczyłam jak naprawdę ciężką pracą jest taki taniec, jak na każdą rzecz trzeba zwrócić uwagę, na palce u nogi, ręki, postawa, plecy. To pięknie wygląda na parkiecie, ale to kosztuje naprawdę dużo pracy i ja to zobaczyłam i doceniam jeszcze bardziej.

Martyna Kupczyk — Instagram

Kobieta prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @martyna_kupczyk. Aktualnie jej aktywność śledzi tam ponad 38 tysięcy użytkowników.