Do jakiej sylwetki pasują Bershka płaszcze?

Bershka płaszcze od kilku sezonów biją rekordy popularności. Szczególną popularnością cieszą się modne długie płaszcze. Dla kogo takowy fason będzie najlepszy? Jeśli nam także skradł serce, to koniecznie przeczytajmy poniższe rady, jak sobie poradzić z maxi długością. Szczególnie, że model taki jest absolutnym hitem sezonu. Na pewno tak szybko z mody nie wyjdzie.

Cudowny płaszcz

Jeśli chodzi o ofertę Bershka płaszcze to na pewno robi nas przeogromne wrażenie. W ofercie tej z całą pewnością znajdziemy ciepły oraz efektowny płaszcz damski koniecznie w wersji maxi. Najczęściej płaszcz ten sięga do łydek czy też do kostek. Jednak na rynku znajdziemy także takie modele, które sięgają do samej ziemi. Dla kogo taki długi płaszcz okaże się dobrym wyborem? Wielu osobom się wydaje, że takowe okrycie wierzchnie nosić może jedynie szczupła oraz wysoka kobieta. Jednak dzięki dobraniu fasonu odpowiedniego oraz dodatków, każda z nas w zasadzie może w nim wyglądać naprawdę bardzo dobrze.

Jakie buty będą pasowały do dłuższego płaszcza?

Czy zastanawiasz się, jakie buty pasują do casualowego długiego czy też eleganckiego płaszcza? Przy długości maxi dodatkiem niezbędnym się okazuje obuwie na koturnie czy też na obcasie. Rzeczywiści musimy się z tym zgodzić, że płaszcz do ziemi skraca faktycznie naszą sylwetkę. W przypadku tym jednak nawet słupek niewielki czy też szpila pomoże nam uratować wszelkie proporcje naszego ciała. Tak naprawdę tylko dziewczyny bardzo wysokie mogą sobie pozwolić na połącznie płaszcza długiego z obuwiem w pełni płaskim. Jednak jest bardzo sprytny sposób na to, aby nosi w sposób bezpieczny takie zestawienie, nawet przy wzroście niskim. Jaki konkretnie? O co dokładnie chodzi?

Naszą stylizację z całą pewnością uratuje zakładanie części dolnych garderoby wyłącznie w jednym kolorze. Tenże trik wydłuży nam optycznie sylwetkę. Zakładając tak zwany total look (łącznie z naszymi butami), na przykład w czarnym kolorze, uzyskamy efekt niezmiernie podobny. Możemy także postawić na dół dobrany bezpośrednio do płaszcza maxi w kolorach nude. Takowe zestawienie jest teraz zresztą niezmiernie modne oraz sprawdza się świetnie nie tylko w outfitach jesienno-zimowych.

Na pewno nie musimy się obawiać o zakupy w salonie Bershka. Bowiem wszelkie produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, a na dodatek płaszcze oraz inne elementy garderoby dostępne w ofercie są naprawdę o wysokiej jakości. Jakość jest naprawdę wręcz powalająca. Nie musimy za każdym razem sprawdzać jakości ubrań.