Sprawdzone pomysły na prezent dla dziewczynki

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Chociaż znasz córkę doskonale, kiedy trzeba wybrać upominek, w głowie masz mnóstwo różnych pomysłów i nie potrafisz się zdecydować na konkretną rzecz.

Jeśli czasu jest mało, postaw na sprawdzone rozwiązania. Barbie czy zestawy Super Zings do kolekcji albo głowy do czesania z ulubionym motywem powinny w takiej sytuacji sprawdzić się idealnie.

Zawsze modne Barbie, zestawy akcesoriów i ubranka

Jedną z zabawek, która już dziesięciolecia podbija serca kolejnych pokoleń dziewczynek – od zupełnie małych po nieco starsze – jest lalka Barbie. Ta urocza postać podoba się niezmiennie, goszcząc od lat w telewizyjnych bajkach, grach, gazetkach i zdobiąc akcesoria dla dzieci, między innymi:

  • szkolne piórniki i plecaki,
  • wycieczkowe bidony i domowe naczynia,
  • komplety pościeli, ręczniki i tekstylia do dziecięcych pokoików,
  • przybory plastyczne i rysunkowe,
  • gry i zabawki edukacyjne,
  • i inne przedmioty.

Wizerunek Barbie tak silnie zakorzenił się w umysłach maluchów, że równie trudno dziś spotkać dziewczynkę, która jeszcze nie ma Barbie, jak i tę, która nie chciałaby jej mieć. Z punktu widzenia rodzica lalka jest o tyle ciekawym pomysłem, że dla jej właścicielki łatwo będzie o kolejne prezenty na następny jubileusz i święto. Sprawdzą się inne postacie z serii, zestawy akcesoriów i ubranek – wszystkie stworzone do niemal niekończących się zabaw.

Głowy do czesania – akcesorium dla małych fryzjerek

Znakomita większość dziewczynek uwielbia czesanie długich włosów mamy. Później eksperymentują z fryzurami lalek, wykorzystując grzebyki, szczotki i inne akcesoria z zestawów dla dzieci. Dlatego często idealnym pomysłem na prezent okazują się lalki z prostymi, długimi włosami lub jeszcze lepiej – same głowy do czesania i stylizacji. Znając ulubioną bajkę czy postać, łatwo będzie znaleźć idealną głowę do układania fryzur – Barbie czy jedną z disneyowskich księżniczek – Roszpunkę, Vaianę czy Jasminę. Do większości popiersi dołączone są zestawy akcesoriów – spinek, ozdób, gumek do włosów, grzebieni i szczotek. Z kompletem przyborów fryzjerskich wielogodzinna zabawa murowana. Długie, gładkie bądź lekko falowane włosy dadzą się upinać, skręcać i zawiązywać na tysiące różnych sposobów.

Super Zings – gdy dziewczynka nie gustuje w lalkach

A jeśli córka czy siostrzenica wcale nie chcą bawić się lalkami, nie przepadają za modą i nie w głowie jej cukierkowe akcesoria dla dzieci, laleczki Barbie, zestawy ubranek, „słodkich” gadżetów i ozdóbek do włosów? Choć ogromna większość małych dziewczynek chętnie sięga po bajkowe ślicznotki, spora grupa skłania się ku zupełnie innym zabawkom, jak choćby niezwykle popularne Super Zings. Te wyjątkowe postacie – kolorowe, ożywione przedmioty codziennego użytku – to bohaterowie niezwykle popularnej serialowej kreskówki uwielbianej przez miliony dzieci na całym świecie. Oryginalne figurki superbohaterów i superzłoczyńców z miasta Kaboom City są dla kolekcjonerek bardzo cennym nabytkiem, zapewniającym godziny nieustającej zabawy oraz liczne możliwości interakcji z innymi fanami kilku kultowych serii.

Wszystkie te wyjątkowe prezenty dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym znajdziesz w jednym miejscu – świetnie zaopatrzonym sklepie Aspekto.pl

Tagged with: