Lubisz się bać? Postaw na fajny film na wieczór. TOP 15: horror

Wiele osób bardzo lubi podnieść sobie nieco adrenalinę. Co jak co, ale rzeczywiście robi to nam dobrze. Jednak nie musimy od razu skakać z samolotu z czy też na bungee. Możemy po prostu obejrzeć dobry horror. A jak takowy znaleźć? Poleca się fajny film na wieczór. TOP 15: horror.

Horrory – jeden z popularniejszych gatunków filmowych

Nie da się ukryć, że każdy z nas ma swój ulubiony gatunek filmowy. Tak naprawdę jest z czego wybierać. Wiele osób jednak lubi sobie siąść przed telewizorem i obejrzeć coś strasznego. Jak straszne filmy to oczywiście horrory. Gdzie takie znajdziemy? W sieci jest prowadzonych mnóstwo rankingów. Jeden z nich znajdziemy pod hasłem fajny film na wieczór. TOP 15: horrory.

Pamiętajmy, że w dobrym rankingu z filmami nie może zabraknąć zarówno filmów klasycznych, jak i także nowości. Znawcy horrorów mówią, że to właśnie klasyki są najlepsze, a w zasadzie najstraszniejsze. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Przejdźmy do konkretów, a więc do propozycji filmowych.

Co warto obejrzeć?

Jeśli chodzi o horrory to propozycji jest naprawdę sporo. Wybraliśmy piętnaście propozycji, dzięki którym nie tylko skoczy nam adrenalina, ale także tak szybko nie zaśniemy. Na rozgrzewkę obejrzyjmy sobie już klasykę, a więc „Koszmar z ulicy Wiązów”. Na pewno będziemy pod wrażeniem tej produkcji.

Dużą popularnością cieszy się także „Hellraiser: Wysłannik piekieł”. Kolejne propozycje, które warto obejrzeć koniecznie nocą to „Oczy bez twarzy” czy też „Martwe zło”. Na naszej liście nie mogło także zabraknąć „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”.

Bardzo wielu emocji możemy się także spodziewać po filmach „Halloween” czy też „Noc żywych trupów”. Nawet jeśli widzieliśmy już powyższe produkcje, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby obejrzeć je raz jeszcze. Na pewno możemy śmiało to zrobić.

Jeśli zaś poszukujemy jeszcze innych produkcji to być może wpadną nam w oko takie propozycje jak: „Dziedzictwo. Hereditary”, „Omen”, „Coś”, „Egzorcysta”, „Obcy – 8 pasażer Nostromo”, „Dziecko Rosemary” czy też „Lśnienie”.

Jak widać polecanych horrorów jest naprawdę wiele. Wiadomo, że sam gatunek horror dzieli się na wiele innych podgatunków. Każdy z nas ma swój ulubiony podgatunek i dajemy gwarancję, że każdy z nas na liście tej znajdzie propozycje ze swojego ulubionego podgatunku.

Oczywiście nowe horrory możemy oglądać w kinie czy też na platformie Netflix. Legalnych sposobów na oglądanie filmów jest mnóstwo. Korzystajmy tylko i wyłącznie z nich. Nielegalnemu oglądaniu filmów mówimy stanowcze nie.