Kim jest Sabina Jeszka? [wiek, mam talent, instagram]

Sabina Jeszka jest osobą, która bardzo często jest wyszukiwana w wyszukiwarce. Interesuje nas nie tylko ona sama, ale także takie szczegóły jak jej wzrost wiek czy też mąż. W związku z tym postanowiliśmy zebrać wszelkie najważniejsze informacje o tej przepięknej kobiecie i stworzyć ten artykuł.

Jak to wszystko się zaczęło?

Sabina Jeszka pochodzi ze Śląska. Dokładnie pochodzi z Rybnika. Jest profesjonalną wokalistką. A z czego zasłynęła? Gdzie widzieliśmy ją po raz pierwszy? Na pewno swoją popularność zawdzięcza udziałowi w trzeciej edycji telewizyjnego programu. Mowa o programie „Mam Talent”, który jest nadawany od lat w stacji TVN. Artystce udało się dotrzeć, aż do ścisłego finału tego wspaniałego show. Co ciekawe piosenkarka w roku 2017 wzięła ślub ze swoim ukochanym. Udało jej się nagrywać nie tylko z Samej Fischerem, ale także DJ-em Adamusem czy też z Matthew Clarckiem. Ma na swoim koncie również występy w takich programach jak: „Gra muzyka” w TV Puls czy też „Jaka to melodia”. Chętnie zapoznamy się większą ilością szczegółów na jej temat.

Kariera

Sabina Jeszka urodziła się dokładnie w 1988 roku. Oznacza to nic innego jak to, że w tym roku będzie już miała 33 lata. Jest to już zatem kobieta dojrzała.

Wróćmy jednak do programu „Mam Talent”. Sabina Jeszka wzięła udział dokładnie w trzeciej edycji programu „Mam Talent”. Bardzo ważną informacją jest to, że doszła do ścisłego finału show TVN. Nie udało się jej niestety wygrać. Jakieś kilka lat później głos o Sabinie zabrała jedna z jurorek programu „Mam Talent” – Agnieszka Chylińska. Piosenkarka wówczas wymieniały osoby, które zmarnowały swoją ogromną szansę na karierę przynajmniej ogólnopolską. Niestety wśród tych osób pojawiła się także Sabina Jeszka. Nie spodobały się jej słowa Agnieszki Chylińskiej i odpowiedziała piosenkarce, że nie powinna rzucać żadnych oszczerstw w jej stronę, ponieważ Agnieszka nie ma tak naprawdę zielonego pojęcia, co przez osiem lat się działo u niej. Dodała także, że wywróciła do góry nogami całe swoje życie prywatne i przez ten czas żyła tylko i wyłącznie z muzyki. Nie doczekaliśmy się już odpowiedzi ze strony Agnieszki Chylińskiej, ale domyślamy się, że była w niemałym szoku.

Zapraszamy także na Instagrama Sabiny Jeszka. Musimy przyznać, że wiele się na nim dzieje. Znajdziemy ją po nicku @sabinajeszka. Posiada już grubo ponad pięćdziesiąt tysięcy obserwujących. Na portalu możemy oglądać nie tylko zdjęcia z jej życia prywatnego, ale także zza kulis chociażby telewizyjnych produkcji. Robią ogromne wrażenie.