Kim jest Maciej Myszkowski? [WIEK, INSTAGRAM, JUSTYNA STECZKOWSKA]

Maciej Myszkowski w młodości robił karierę jako model, a po zakończeniu kariery wybiegowej oddał się architekturze. W 2000 roku związał się ze sławną piosenkarką Justyną Steczkowską, z którą ma troje dzieci. W 2017 roku para ogłosiła separację. Jak obecnie wygląda ich życie?

Kim jest Maciej Myszkowski? 

Maciej Myszkowski urodził się 28 października 1973 roku. Początki jego kariery zawodowej związane były z modelingiem. Ciemnowłosy, przystojny i wysoki mężczyzna przyciągał uwagę nienaganną sylwetką. Występował w reklamach, sesjach zdjęciowych oraz teledyskach. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat nie stracił na uroku osobistym. Jedynie jego bujną, czarną czuprynę przyprószyła siwizna, ale nic dziwnego. Mężczyzna ma już 47 lat.

Z Justyna Steczkowską poznał się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Artystka skojarzyła tajemniczego mężczyznę z jednej z sesji zdjęciowych, a między dwojgiem ponoć od razu zaiskrzyło.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przez lata uznawani byli za niezwykle zgrane małżeństwo. Doczekali się trójki dzieci. Myszkowski ostatecznie rzucił modeling dla architektury i świetnie spełnia się projektując. Jego projekty cieszą się dużym uznaniem.

Mężczyzna zmagał się z chorobą nowotworową, którą udało mu się szczęśliwie pokonać.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wzięła ślub w 2000 roku w Rzymie, kilka miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Leon. Pięć lat później para została rodzicami kolejnego syna — Stanisława, a w 2013 roku córeczki Helenki. Ich małżeństwo wydawało się idealne, jednak wiosną 2017 roku piosenkarka poinformowała swoich fanów o podjęciu decyzji o separacji.

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze… Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa, w przyjaźni z Maćkiem, postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. […] Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. […] Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki! – można było przeczytać na oficjalnym profilu Justyny Steczkowskiej.

Para na szczęście przetrwała tę próbę. Pod koniec zeszłego roku odnowili przysięgę ślubną w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. W radosnej chwili towarzyszyły im dzieci.

Maciej Myszkowski – Instagram

Maciej Myszkowski prowadzi konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @maciej_myszkovsky, a jego aktywność śledzi tam prawie 1,5 tysiąca użytkowników.