Kim jest Anna Ryśnik? [wiek, instagram, warsaw shore]

Anna Ryśnik, która jest znana z programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” rozstała się ze swoim facetem. Miała być wielka miłość, ale wyszło niestety jak zawsze. Nie byłoby w zasadzie w takim rozstaniu niczego dziwnego, gdyby nie sam fakt, że do niedawna zapewniała swoich fanów o ich wielkich miłości i zamęczała ich wspólnymi zdjęciami.

Bolesne rozstanie z chłopakiem

Anna Ryśnik poinformowała swoją szeroką rzeszę fanów o rozstaniu z partnerem. Dokonała oczywiście tego za pośrednictwem Instagrama w stylu dla siebie bardzo typowym. Wpada zwykle w bardzo mentorski ton.

Napisała, że dawniej ludzie się pobierali młodo oraz trwali długie lata przy sobie. Dodała także, że nie chciałaby się na ten temat rozwodzić, a wręcz wolałaby tego tematu uniknąć.

Następnie Duża Ania (tak była nazywana w programie) swoim fanom wyżaliła się, że jest publiczną osobą i nie może przeżywać swojej porażki w związku kompletnie w samotności. Bardzo ciekawe jest to, że gdyby nie ten wpis, nikt by się o ich rozstaniu po prostu nie dowiedział.

Pomimo wszystko Ania zapewniła, że z chłopakiem rozstała się z klasą. Zaapelowała także do swoich obserwatorów, aby nauczyć się rozstawać z klasą. Dodała, że kiedyś w oczach było widać miłość drugiego. Obecnie bywa tak rzadko. Dodała także, że sama miłość nie wystarczy. Jeszcze potrzeba potrafić ta miłość przenieść przez swoje życie.

Kim jest były partner Anny Ryśnik?

Ania Ryśnik jeszcze nie tak dawno swoich fanów zapewniała wręcz o ogromnej miłości do swojego ukochanego. Dodawała bardzo dużo wspólnych zdjęć. Nie omieszkała okraszać ich opisami bardzo motywującymi. Przyznawała, że partner jest dla niej kotwicą czy też pisała, że trzeba przy sobie mieć dobrych ludzi, którzy nam nie pozwolą upaść. Za każdym razem dziękowała mu, że jest. Dodawała także, że należy znaleźć taką osobę, która akceptuje nas bez względu na wszystko. Niestety nie wszystko jest takie kolorowe. Doszło najwidoczniej do jakiegoś nieporozumienia. Przestał po prostu być taki idealny.

W końcu stało się Anna Ryśnik przedstawiła go na swoim Instagramie już jako byłego partnera. Poinformowała bowiem, że już nie są razem. Jednak Duża Ania nie zdecydowała się na usunięcie wspólnych zdjęć. Zatem jeśli jesteśmy ciekawi jak wygląda jej już były partner, to warto sobie zdjęcia te odszukać. Musimy przyznać, że razem wyglądali naprawdę przepięknie. Co tak naprawdę się pomiędzy nimi wydarzyło pewnie się nie dowiemy.

Co więcej nie wiemy także zbyt wiele o samym mężczyźnie. Czasem tak bywa. Życzymy Dużej Ani szczęścia i powodzenia w poszukiwaniu nowej miłości.