Jaki zrobić makijaż do czerwonych ust?

Komu pasuje makijaż z ustami czerwonymi? Do jakiej stylizacji zrobić go oraz na jaką okazję go wykorzystać? Warto także pokusić się wyjaśnienie, który makijaż do czerwonych ust pasuje najbardziej?

Makijaż z ustami czerwonymi

Dla co po niektórych kobiet temat ust w kolorze czerwonym wcale nie jest taki prosty. Nie lubią się w kolorze tym, uważają go za zbyt intensywny oraz za bardzo wyzywający. Jednak tak naprawdę czerwone usta będą pasowały do czerwonych ust. Musimy go jedynie odpowiednio zestawić oraz pokombinować z samym wykończeniem.

Makijaż tak naprawdę daje nam możliwości nieograniczone. Jednak czerwone usta kochają być na pierwszym planie. Makijaż do czerwonych ust kojarzy się często z czymś wieczorowym, co intensywnie podkreśla nasza twarz. Jednak aktualnie mamy masę wykończeń, która nam dają bardzo duże pole do popisu. Pamiętajmy, że od razu nie musimy startować z bardzo mocno czerwonymi ustami w wykończeniu matowym, które będą bardzo się rzucały w oczy. Możemy postawić na coś lżejszego na sam początek. Będzie to miało pigment czerwony, ale nie taki intensywny.

Jak się oswoić z czerwonym kolorem?

Od czego powinniśmy zacząć? Jak się przekonać? Nie ma w zasadzie niczego prostszego. Od błyszczyka czerwonego, pomadki kremowej z pigmentem delikatnym, przygaszonych kolorów. Musimy poznać swoją twarz oraz także sprawdzić jaka z czerwieni do nas pasuje najbardziej. Matowa pomadka czerwona może być naszym ostatnim krokiem, ale należy uwierzyć, że jak znajdziemy swój odpowiedni kolor, będziemy się czuły niczym gwiazdy filmowe.

Jeśli chcemy koniecznie zacząć od czerwieni matowej, to zamiast nakładać ją aplikatorem bezpośrednim, użyjmy własnego oraz osobistego oka. Wklepany kolor będzie o wiele mniej intensywny, efekt znacznie delikatniejszy, a usta czerwone.

Jeśli jesteśmy odważne, to powinnyśmy wiedzieć, że czerwone usta wręcz kochają rudości, ciepłe brązy, jak i także złoto. Cudownie wręcz się uzupełniają oraz wzajemnie podbijają samą intensywność. Takowy makijaż jest kobiecy maksymalnie oraz niezwykle seksowny. Może niekoniecznie na taki makijaż należy stawiać na co dzień, ale na wieczór na pewno się sprawdzi. Jeśli propozycja ta jest zbyt mocna, to możemy użyć po prostu brązów jaśniejszych.

Do rozdymionego mocno smokey oraz czerwonych ust się sprawdzą jeszcze odcienie rdzy, bordo, kawy oraz cegły. Pamiętajmy, że to my mamy się w tym makijażu czuć dobrze, a więc dobierajmy do swoich własnych preferencji intensywność. Wiadomo, że musimy się nieco uczyć na błędach.