Prezent dla młodych rodziców

W rodzinie lub u przyjaciół ma się pojawić nowy członek rodziny. Wypadało by dać jakiś upominek. Wybór nie jest łatwy bo jest zbyt duży. Czy warto zdecydować się na zabawkę ?

Dziecko dostanie ich z pewnością wielkie ilości, a kolejna grzechotka czy pluszak naprawdę nie jest niezbędną. Więc może lepiej coś praktycznego ? Takim strzałem w dziesiątkę będzie rożek dla niemowląt. Nawet, jeśli już ktoś wcześniej o tym pomyślał jeden czy nawet dwa więcej z pewnością się przydadzą. Jest to przedmiot bardzo uniwersalny i do wykorzystania od powrotu młodej mamy ze szpitalu aż do wieku kilku miesięcy. Estetycznie opakowany, dobrej jakości rożek dla niemowląt to prezent wręcz idealny, przydany i nie rujnujący kieszenie ofiarodawcy.

Gdzie można kupić rożek dla niemowląt?

Wybierając akcesoria dla niemowląt nie kierujmy się emocjami. Nie wszystko co ładne i kolorowe spełni prawidłowo swoją funkcję. Skóra niemowlęcia jest wyjątkowo delikatna, dlatego rożek dla dzieci powinien być wykonany z przyjemnej w dotyku, najwyższej jakości naturalnej tkaniny. Colostories.pl bazuje wyłącznie na doskonałej bawełnie i najdelikatniejszym welurze. Produkty dla dzieci, które można znaleźć w ich sklepie internetowym posiadają certyfikat Oeko-tex Standard oraz są dopuszczone do użycia dla dzieci przez przepisy Unii Europejskiej. Oprócz rożków dla niemowląt colorstories.pl oferuje prawie wszystko co potrzebne dla maluchów – śpiworki, bieliznę, poduszki, ręczniki, koce i kołderki. Ich produkty to wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Jak sugeruje nazwa firmy – colostories.pl artykuły dla dzieci utrzymane są w spokojnych, pastelowych ale wyrazistych kolorach i wzorach. Dbając o środowisko naturalne colorstories.pl pakuje akcesoria niemowlęce w eleganckie, prezentowe opakowania z ekologicznych materiałów.


Jak można wykorzystać rożek dla niemowląt?

To przedmiot bardzo uniwersalny. Przydaje się już kilka dni po narodzinach i świetnie sprawdza się do podtrzymywania i otulania niemowlęcia. Jest to szczególnie ważne dla młodych i niedoświadczonych rodziców, którzy często boją się, że nieumiejętnym trzymaniem wyrządzą dziecku krzywdę. Rożek dla niemowląt jest niezbędny podczas karmienia – zarówno butelką jak i piersią. Delikatne zawiązanie rożka ogranicza w optymalny sposób ruchliwość dziecka zapobiegając nieprzewidzianym wypadkom. Przyda się na spacerze, na wizycie u lekarza i w podróży. Jeśli dziecko z niego wyrośnie można zastąpić nim lekki kocyk lub rozłożyć na podłodze jako matę do zabawy.

Tagged with: