Fajny film na wieczór. TOP 15: Romantyczne

Wiele osób uwielbia oglądać wzruszające filmy romantyczne czy też komedie romantyczne. Jednak nie wszystkie. Bowiem wiele filmów z tego gatunku wydaje się być na żenująco niskim poziomie. Jak na takowe nie trafić? Koniecznie musimy się zapoznać z listą – fajny film na wieczór. TOP 15: romantyczne.

Pierwsze propozycje

Jeśli chodzi o fajny film na wieczór. TOP 15: romantyczne, to naszym numerem jeden na liście jest film „Notting Hill”. Jest to cudowna romantyczna komedia przedstawiona w możliwie najlepszym stylu. Jest to wspaniała historia zwykłego chłopaka, którego gra uroczy Hugh Grant oraz gwiazdy filmowej, w którą się wcieliła Julia Roberts.

Kolejną propozycją jest film „Masz wiadomość”. Jest to wspaniała i bardzo lekka komedia romantyczna. Możemy w niej podziwiać Toma Hanks’a oraz Kate Ryan.

Na naszej liście nie może zabraknąć filmu „Pamiętnik”. Jest to bardzo wspaniały oraz wzruszający film. Jest to adaptacja powieści bestsellerowej Nicholasa Sparksa. Film opowiada o bardzo trudnej miłości dziewczyny z wyższych sfer oraz biednego chłopaka.

Obowiązkowym tytułem jest także film „Dirty Dancing”. Chyba każdy z nas lubi wracać do tego filmu. Możemy go spokojnie obejrzeć na Netflxiie.

Nie zapomnijmy o filmie „Rozważna i romantyczna”. Jest to ekranizacja powieści klasycznej Jane Austem. Cudowną historię odtworzyli Kate Winslet oraz Hugh Grant.

Pokochaliśmy także film „Duma i uprzedzenie”, „Teoria wszystkiego” czy też „Dla Ciebie wszystko”.

Kolejne propozycje

Jeśli jeszcze Wam mało, to mamy przygotowanych kolejnych kilka propozycji. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Na pewno spodoba nam się film „Nasze noce”. Dwoje wdowców ze sobą sąsiadujących nawiązuje relację platoniczną, aby stawić czoła swojej samotności. 

Polecamy także film „Miłość ma dwie twarze”. Film opowiada o miłości dwóch dojrzałych osób jest to nauczyciel matematyki oraz wykładowczyni literatury romantycznej.

Kolejne propozycje to „O północy w Paryżu”, „Zakochani w Rzymie” czy też „Szczęściarz”. Świetnie będziemy się także bawić oglądając film „Mój chłopak się żeni”. Jest to tak naprawdę klasyk. Gdy kochamy Julię Roberts to pokochamy także ten film. Z jednej strony jest on troszkę zabawny, a z drugiej nieco wzruszający. Najważniejsze jest jednak to, że jest tak bardzo prawdziwy.

Na sam koniec pragniemy polecić jeszcze film „Sex Story”. Jak widać na powyższym propozycji jest naprawdę wiele. Dzięki nim mamy zaplanowanych nieco wieczorów i wiemy jak spędzić fantastycznie każdy wieczór. Na powyższych filmach będzie się świetnie bawiła dosłownie cała rodzina.