Naszyjniki idealne na jesień/zimę 2022

Są duże, robią wrażenie i nie pozwalają się przeoczyć. Naszyjniki na jesień i zimę 2022 dominują w stylizacjach, decydując o ich ostatecznej estetyce. Poznaj 4 najgorętsze trendy sezonu i daj się porwać biżuteryjnemu szaleństwu. Dzięki inspiracjom, które znajdziesz poniżej, Nowy Rok 2023 zaczniesz w mocno odświeżonym stylu.

Naszyjniki na jesień i zimę 2022 – gorące i nieoczywiste trendy z Instagrama 

Jesienna i zimowa garderoba opiera się na dodatkach i akcesoriach. Niewiele kobiet ma świadomość, że równie ważne, jak grube szale są subtelne naszyjniki. Biżuteria dba bowiem o spójność stylizacji i pozwala zachować jej modny charakter, również wtedy, gdy kolejny już sezon towarzyszy Ci ten sam wełniany sweter. Jakie naszyjniki będą szczególnie dobrze prezentowały się w towarzystwie oversizowych płaszczy, miękkich dzianin i sztucznych futer? Sprawdź 4 najgorętsze trendy z Instagrama!

1. Naszyjniki na jesień i zimę: forma i rozmiar XXL

W sezonie jesień/zima 2022 biżuteria wychodzi na pierwszy plan. Dotyczy to również naszyjników. Projekty, które pojawiają się w kolekcjach dobrych sklepów jubilerskich, zwracają uwagę ciekawą (chociaż często przeskalowaną) formą i niestandardowym rozmiarem XXL. Perfekcyjne połączenie materiałów jubilerskich (najczęściej srebra, klasycznego lub pozłacanego) i kamieni szlachetnych pozwala uzyskać wyjątkowy efekt.  

2. Naszyjniki na jesień i zimę: styl glamour

Trendy z Instagrama nie kłamią – w sezonie jesień/zima 2022 liczy się błysk! Sięgając po bogato zdobione naszyjniki, bez trudu zbudujesz modny look. Ciekawym wyborem będzie biżuteria wykorzystująca m.in. kryształy Swarovskiego, naturalny jantar, masę perłową, a nawet cyrkonie. 

3. Naszyjniki na jesień i zimę: sięgnij po perły

Perły szczególnie okazałe wydają się jesienią i zimą. Pięknie współgrają z tkaninami o większej gramaturze, są także nieodłącznym elementem stylizacji świątecznych i noworocznych. W tym sezonie mogą być noszone również na co dzień. Naszyjnik z pereł nie musi być w odcieniu klasycznej bieli. Modne projekty wykorzystują perły kolorowe, łącząc je z kruszcem szlachetnym, najczęściej srebrem. 

4. Naszyjnik na jesień i zimę: łańcuszki i celebrytki wciąż na topie

Trendy na Instagramie to nie tylko nowości – wśród najgorętszych propozycji sezonu pojawiają się także te rozwiązania, które już znamy. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują naszyjniki łańcuszki i celebrytki, idealne do łączenia ze swetrami, t-shirtami i bluzkami. Subtelne i charakteryzujące się nowoczesną formą jeszcze długo utrzymają się na szczycie! 

Tagged with: