Fajny film na wieczór. TOP 15: komedie. Poznajmy najlepsze tytuły

Chyba każdy z nas lubi się śmiać. Niestety przyzwyczailiśmy się już do tego, że niektóre puszczane w telewizji są słabe i do tego mało śmieszne. Jak trafić na ciekawe tytuły? Fajny film na wieczór. TOP 15: komedie to jest to czego szukamy.

Pierwsze tytuły

Fajny film na wieczór. TOP 15: komedie, które na pewno Ci się spodobają. W rankingu zamieściliśmy najlepsze komedie, które powstały w dwudziestym pierwszym wieku. Pragniemy zaznaczyć, że polecane komedie nie zostały chronologicznie ułożone. Zdajemy sobie także sprawę, że każdy z nas ma inny gust. Są to jednak komedie bardzo wysoko oceniane.

Pierwsza z komedii to komedia „Nietykalni”. Jest ona uważana za najlepszą komedię wszech czasów. Została nagradzana przez krytyków oraz także uwielbiana przez widzów. Ta historia rzeczywiście się wydarzyła. Mamy tutaj do czynienia ze zderzeniem dwóch skrajnych światów.

Oczywiście w rankingu nie mogło zabraknąć „Dnia Świra”. Jest to jeden z najlepszych filmów polskich. Nie trzeba nawet opisywać o czym jest ten film, ponieważ każdy doskonale o tym wie. Jeden wieczór zarezerwujmy sobie dla „Bruce’a Wszechmogącego”. Jeśli lubimy ekranizacje powieści to postawmy na czas spędzony z „Diabeł ubiera się u Prady”. Film ten szczególnie podoba się kobietom.

Kolejne propozycje

Kolejne propozycje to „Deadpool” oraz nasza kochana Bridget Jones. Koniecznie zobaczmy wszystkie filmy z tą uroczą blondynką. Zacznijmy od początku „Dziennik Bridget Jones”, „Bridget Jones: W pogoni za rozumem” oraz koniecznie zobaczmy najnowszą część „Bridget Jones 3”. W każdym z tych filmów uśmiejemy się do łez.

Jeśli szukamy stylowego filmu od Wesa Andersona, to postawmy na „Grand Budapest Hotel”. Nie zapomnijmy poznać przygód zwariowanych przyjaciół szalejących na wieczorach kawalerskich. Filmy „Kac Vegas” oraz „Kac Vegas w Bangkoku” to absolutnie obowiązkowe pozycje.

Gadający miś także rozbawi nas do łez. Mowa o filmie „Ted”. Kolejny film to „Kocha, lubi, szanuje”. Poznamy w filmie tym idealne z pozoru małżeństwo, jednak dochodzi do rozwodu. Mężczyzna zaczyna szukać dla siebie nowej wybranki z pomocą kobieciarza.

Pora na dwa ostatnie tytuły. Pierwszy z nich „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz „Praktykant”. Jeśli uwielbiamy Roberta De Niro, to ostatnią propozycję zobaczymy sobie jako pierwszą. Jest to już kolejna jego rola, w której udowadnia, że może zagrać każdą rolę i w każdej sprawdzi się tak samo dobrze. Jest to dla nas niezmiernie ważna wiadomość. Wszystkie filmy z jego udziałem możemy wręcz wybierać w ciemno.