Wymiana szybki w iPhone 7 – to musisz wiedzieć!

iPhone 7 spotkał się z ogromnym zainteresowaniem odbiorców – przez trzy lata produkcji model ten zapracował na pozycję w rankingu 5 najlepiej sprzedających się telefonów Apple i w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się telefonów w ogóle. Mimo wizualnego podobieństwa tak względem serii 6, jak i 8, iPhone 7 zapadł w pamięć konsumentów. Dla wielu z nich nadal jest codziennym narzędziem.

Naprawa czy wymiana na nowszy model?

Choć osób, dla których zbita szybka w iPhone 7 jest doskonałym pretekstem do przesiadki na nowszą generację telefonów, jest sporo, nie w każdym przypadku jest to najlepsza decyzja.

Smartfony Apple wyróżniają się tym, że nawet po paru ładnych latach od debiutu oferują wygodę i jakość działania, jakich raczej nie da się znaleźć w zbliżonym segmencie cenowym konkurencji.

Przesiadka na Androida bywa bolesna – szczególnie, jeżeli budżet nie zakłada tegorocznego flagowca od głównego rywala, a i tam po kilku miesiącach użytkowania niejednokrotnie zdarzają się przykre niespodzianki.

Siódemka w dalszym ciągu stanowi uniwersalne i funkcjonalne urządzenie, płynnie pracujące na najnowszym iOS. Wymiana szybki iPhone 7 jest rozsądnym rozwiązaniem, jeśli ekran, dotyk oraz inne podzespoły działają bez zarzutu.

Przede wszystkim z tej przyczyny, że pierwsze jakkolwiek akceptowalne propozycje nowych telefonów (niekoniecznie równie akceptowalne po pół roku działania) wiążą się z co najmniej pięciokrotnie wyższym kosztem.

Poniżej tego progu ciężko będzie znaleźć urządzenie wodoodporne, kompaktowe, z głośnikami stereo i mikrofonem świetnej jakości, dobrą kamerą, wzorowym działaniem dotyku i czytnika linii papilarnych czy wysokim zagęszczeniem pikseli na cal.

Wymiana szybki iPhone 7 ratuje przed przykrymi kompromisami, przywraca świetny wygląd, a do tego pozwala uniknąć dziury w budżecie.

Wymiana szybki czy całego panelu?

Gdy po uderzeniu wyświetlacz i moduł dotykowy działają bez usterek, to już połowa sukcesu. Drugą stanowi oryginalność matrycy posiadanego telefonu – jeśli w Twoim urządzeniu znajduje się oryginalny ekran Retina, znacznie kosztowniejsza wymiana całego przedniego panelu nie będzie konieczna.

AppleFix to jeden z niewielu serwisów wykonujących jego regenerację. Oznacza to tańszą naprawę, w ramach której zachowuje się dotychczasowy oryginalny ekran, moduł dotykowy, czytnik odcisków palców, a także prawidłową szczelność.

Serwis iPhone 7 bez wychodzenia z domu

Wymiana szybki iPhone 7 może być przeprowadzona bez tracenia czasu i energii na poszukiwania serwisu czy osobiste wizyty w punkcie. Naprawa wysyłkowa nie wymaga oczekiwania na sprowadzenie niezbędnych części. W AppleFix wymiana szybki iPhone 7 zostanie wykonana od ręki. W praktyce cały proces może potrwać krócej od serwisu na miejscu w Twoim miejscu zamieszkania.

Gdzie mieszkasz – nieważne. Podstawą dobrego serwisu na odległość jest dostępność usługi z każdego zakątka Polski.

Kurier z gotową etykietą przyjeżdża do Ciebie. Odbiór iPhone 7 po wymianie szybki na nową też nie wymaga nadprogramowej wycieczki po paczkę. Zostanie ona doręczona bezpośrednio pod wskazany adres.

W podróże małe i duże wybieraj się za to kiedy zechcesz, a nie kiedy będzie wymagać tego od Ciebie zbita szybka w telefonie.

Tagged with: