Kim jest Weronika Sowa?

Weronika Sowa jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej profil na Instagramie śledzi 2,6 mln osób! Ta śliczna blondynka bije więc na głowę gwiazdy takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa czy Natalia Siwiec. Kim jest i na czym polega fenomen Weroniki?

Kim jest Weronika Sowa?

Weronika Sowa znana jest w sieci jako Wersow. Urocza blondynka cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród młodych użytkowników mediów społecznościowych. Okazuje się, że dziewczyna należy do znanej głównie na Youtubie Ekipy, a jej partnerem jest pomysłodawca grupy — Friz, czyli Karol Wiśniewski, który aktualnie uważany jest za bardzo wpływową osobę w sieci.

Weronika Sowa — wiek

Weronika Sowa urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. Dzieciństwo spędziła w Austrii, a dokładnie w Wiedniu, gdzie mieszkała ze swoimi rodzicami oraz rodzeństwem — bratem Kacprem i siostrą Nadią. Po powrocie do Polski rozpoczęła studia prawnicze w Krakowie, które w pewnym momencie przerwała. Niedawna wróciła jednak na uczelnię, aby obronić tytuł magistra.

Weronika Sowa — partner

Wersow związana jest z Frizem, czyli Karolem Wiśniewskim, założycielem popularnej na Youtubie grupy Ekipa. Weronika i Karol znają się od lat, ale parę tworzą dopiero od 2018 roku. Wiele osób twierdzi, że to właśnie Friz stoi za sukcesem dziewczyny w sieci, mimomimo że początkowo nie ujawniali swojej relacji. Co ciekawe, para zerwała ze sobą w trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych, jednak po wyjaśnieniu kilka spraw wrócili do siebie.

Weronika Sowa — sklep

Weronika Sowa jest właścicielką sklepu internetowego WERSOW STORE. Można tu kupić nie tylko ubrania z charakterystyczną sówką, ale także inne ciekawe gadżety. Wersow przyznaje, że własna działalność była jej wielkim marzeniem.

Weronika Sowa — Instagram

Urocza blondynka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @wersow. Trzeba przyznać, że jej zasięgi w sieci są naprawdę imponujące. Na chwile obecna aktywność Weroniki Sowy śledzi tam 2,6 miliona użytkowników. Oprócz tego prawdziwą rzeszę fanów dziewczyna skupia również na Youtube, gdzie może pochwalić się prawie dwoma milionami subskrybentów. Wersow nagrywa bardzo różnorodne filmiki, dotyczące mody i makijażu. Można zobaczyć u niej rónież przeróżne challenge, relacje z wydarzeń, pranki oraz testy. Jej działalność w social mediach została zauważona i doceniona. Wersow otrzymała prestiżową nagrodę Lider wśród polskich influencerów na Gali Polish Businesswomen Awards, plebiscytu organizowanego przez redakcję magazynu Businesswoman & Life.

Za co kochają ją jej odbiorcy? Weronika wyróżnia się niezwykle barwną osobowością. Fani cenią ją za poczucie humoru, a także energię, którą dzieli się z nimi za pośrednictwem social mediów. Ta drobniutka blondynka jest niesamowitym wulkanem energii. Do tego jest otwarta, energiczna i pełna humoru. Nie ma rzeczy, których by się nie podjęła.