Kim jest Klaudia Chojnacka?

Klaudia Chojnacka to młodziutka dziewczyna, która swoją urodą zachwyciła jurorów programu dla przyszłych modelek Top Model. 8 edycja popularnego show miała miejsce w 2019 roku. Klaudia miała wtedy 19 lat. Jeśli jesteście ciekawi informacji na jej temat, czytajcie dalej.

Kim jest Klaudia Chojnacka?

Klaudia Chojnacka aktualnie ma 21 lat. W połowie jest Cyganką. Jej największą pasją, zaraz po modelingu, jest jazda konna oraz opieka nad tymi zwierzętami. Razem z mamą prowadzi stadninę koni. Klaudia ćwiczy głos i uczy się śpiewać, ale robi to tylko dla siebie, nie myśli o publicznych występach.

Jurorów Top Model zachwyciła swoją urodą, drobną sylwetką oraz ładnymi proporcjami. Ponadto egzotyczna uroda dziewczyny oraz swoboda podczas sesji zdjęciowej, pozwoliły Marcinowi Tyszce uchwycić w kadrach jej największe zalety.

Klaudia Chojnacka opuściła dom modelek w 9 odcinku. Niestety nie poradziła sobie podczas sesji zdjęciowej z bliskimi. Obecność jej rodziny nie pozwoliła skupić się na zadaniu. Jurorzy zarzucili Klaudii, że zapomniała, że zawsze musi zachowywać się, jak profesjonalna modelka.

Poniżej zebraliśmy kilka ciekawych informacji na temat Klaudii Chojnackiej.

Wiek: 21 lat. W październiku 2021 skończy 22 lata.

Wymiary: biodra 90/ talia 59/biust 83.

Inspirująca postać mody: Ania Rubik. Klaudia ceni modelkę za rozpowszechnianie wiedzy na temat istotnych kwestii społecznych.

Największe marzenie: ostanie supermodelka.

Ikona stylu: Naomi Campbell. Klaudia podziwia modelkę za perfekcjonizm.

Ulubiony juror Top Model: Kasia Sokołowska, od której Klaudia zawsze otrzymywała wsparcie, mimo dużych wymagań co do jej osoby.

Największe wyzwanie w Top Model: zadania w Izraelu ze względu na problemy ze stopą.

Trzy światowe domy mody, z którymi chciałaby współpracować: Chanel, Balenciaga, Dior.

Ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.): Coco Rocha , Anyuta Rai, Chanel.

Klaudia Chojnacka — Instagram

Klaudia Chojnacka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @klaudia_moon. Na dzien dzisiejszy jej profil obserwuje 116 tysięcy użytkowników tego serwisu.