Kim jest Agata Buczkowska? [kariera, instagram, ich troje]

Agata Buczkowska to już była wokalistka zespołu Ich Troje. Zdecydowała się ujawnić kulisy odejścia z Ich Troje. Było to tak emocjonujące, że nawet się rozpłakała na Instagramie.

Kariera muzyczna

Agata Buczkowska skomentowała oficjalne pożegnanie z zespołem Ich Troje. Wokalistka ze łzami w oczach zdradziła fanom, co na koniec współpracy usłyszała od Michała Wiśniewskiego.

Agata Buczkowska do zespołu Ich Troje dołączyła w roku 2017. Była już siódmą z kolei wokalistką grupy Michała Wiśniewskiego oraz Jacka Łągwy. Pięknej oraz utalentowanej 21-latce udało się szybko podbić serca fanów. Niestety pojawiła się informacja, że do zespołu wraca Anna Świątczak. O planach wobec Agaty nie chciał się nikt wypowiadać. W końcu głos zabrała wokalistka. W relacji na Instagramie zdradziła dlaczego Michał Wiśniewski zakończyć postanowił z nią współpracę

Kobieta na pewno nie kryla łez. Z jej relacji wynika, że Michał Wiśniewski ją wysłał na urlop przymusowy do miesiąca kwietnia. Wokalistka usłyszał, że angażuje się w sposób niewystarczający w zespół.

Te słowa paść nie powinny

Zostało nawet powiedziane, że Agata Buczkowska jest osobą nieobliczalną. Padło nawet zdanie, że wytoczyła Michałowi Wiśniewskiemu sprawę sądową. Jest kompletna głupota. Kobieta sama przyznaje, że została potraktowana przez wokalistę Ich Troje bardzo nieelegancko. Nie spodziewała się takiego postępowania. Dostała zakaz koncertowania. Jedynie zespół chciał z jej usług skorzystać na koncercie sylwestrowym.

Wokalistka wyznała także, że dostała nagle do podpisania niespodziewanie całkiem nowe umowy, chociaż obecnie nie wygasły jeszcze. Dokumenty zawierać miały dla niej zapisy bardzo niekorzystne. Co ciekawe stare umowy były jeszcze aktualne przez dwa lata. W nowych umowach napisane było, że jeśli którykolwiek z paragrafów złamie, to będzie musiała zapłacić 500 tysięcy złotych. W związku z powyższym nie zdecydowała się podpisać nowej umowy, skoro ją obowiązywała poprzednia umowa.

Na sam koniec już ze łzami w oczach oraz także mocno drżącym głosem Agata Buczkowska oświadczyła, że od miesiąca sierpnia się żegna z posadą wokalistki zespołu „Ich Troje”.

Jak potoczy się jej dalsza kariera muzyczna? Musimy przyznać, że kobieta ma naprawdę piękny głos. W związku z tym na pewno znajdzie dla siebie zespół. Naszym zdaniem może nawet zdecydować się na karierę solową. Jakby nie było ma ogromne szanse. Ma także obycie przed kamerami i doświadczenie w zespole. Życzymy jej wszystkiego dobrego i powodzenia w życiu zawodowym. Na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy.