Kim jest Jeremi Sikorski? [instagram, piosenki, dziewczyna]

Jeremi Sikorski to młody piosenkarz, który swoją karierę rozpoczął w 2014 roku. Ostatnio muzyk zdobył się na odważne wyznanie na Instagramie, gdzie opowiedział o swojej depresji. Dodał, że podnieść z załamania pomógł mu Bóg i już niedługo pojawi się jego nowy utwór. Poniżej znajdziecie najlepsze ciekawostki na temat artysty.

Kim jest Jeremi Sikorski?

Jeremi Sikorski urodził się 20 kwietnia 1999 roku w Warszawie.

W 2006 roku występował w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie zagrał w spektaklach Akademia pana Kleksa i Aladyn JR. Występował też w koncertach Mazurska Noc Kabaretowa 2011 i Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin.

Już w 2013 roku Jeremy Sikorski podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną My Music. 23 kwietnia 2014 roku wydał pierwszy singel Bez niej nie byłoby nas. Utwór, do którego sam napisał tekst, zaprezentował podczas Young Stars Festival.

W marcu 2015 wydał debiutancki album studyjny pt. Otwórz się na świat. Płyta dotarła do 46. miejsca polskiej listy przebojów.

Drugim singlem z płyty była piosenka Chodź, do której również zrealizował teledysk. Singiel ten uzyskał status złotej płyty. W czerwcu 2015 roku wystąpił na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu na jubileuszowym koncercie grupy Skaldowie.

W listopadzie 2016 wydał album studyjny pt. Odetchnij, który nagrał w duecie z bratem, Arturem Sikorskim. W październiku 2018 roku zaprezentował trzeci album studyjny pt. Soon, z którym dotarł do 11. miejsca na listach sprzedaży.

W 2019 roku nawiązał współpracę z agencją Avant Management & Records oraz uczestniczył w dwunastej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo..

Jeremi Sikorski — sklep

Jeremi Sikorski tworzy własne kolekcje ubrań i sprzedaje je za pośrednictwem platformy mymusicshop.pl, a także na stronie swojego sklepu Wolf House.

Jeremi Sikorski — Instagram

Muzyk prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @jeremisikorski. Na swoim profilu bardzo często udostępnia nowe zdjęcia i filmiki.

Jeremi Sikorski — dziewczyna

Jeremiego Sikorskiego widywano z Polą Gonciarz oraz Julią Wieniawą, ale odkąd zaczął chronić swoją prywatność, nic nie wiadomo na temat jego związków.

Jeremi Sikorski — rodzina

Jeremi jest synem skrzypka i członka grupy MoCarta — Michała Sikorskiego. To z tym zespołem młody wokalista występował w studiu, śpiewając na dwóch płytach.

Jeremi Sikorski ma brata Artura i siostrę Konstancję.

Jeremi Sikorski — depresja

Jakiś czas temu utwory Jeremiego Sikorskiego zniknęły z sieci. Jak się okazało, był to zabieg celowy. Muzyk na swoim Instagramie wyjaśnił, dlaczego podjął taką decyzję.

Niektórzy z was zauważyli, że nie ma mojej twórczości na Spotify, YouTube itp. Nie można jej odsłuchać w internecie. To moja decyzja. Nie dzieliłem się tym z wami, ale przez lata od pierwszego wydanego singla w 2014 r., aż po wydanie ostatniego w 2019 z roku na rok byłem coraz bardziej nieszczęśliwy – napisał Jeremi Sikorski.

Zaznaczył również, że kiedy wydał pierwszą płytę miał zaledwie 15 lat. W tym wieku trudno mieć świadomość, czego tak naprawdę się chce.

Przez pięć lat odbijałem się od kilku gatunków muzycznych, pogłębiając swoją niepewność i pustkę w sercu. Całe życie byłem pewien, że to sukces da mi szczęście. Nie dał, wręcz przeciwnie, mój mały sukces zaślepił mi wgląd w prawdę i samym sobie i doprowadził do głębokiego pogubienia i depresji.

Jeremi Sikorski wyznał również, że pogłębiającą się pustkę zapełniał alkoholem, imprezami, popularnością i spotkaniami z kobietami. To spowodowało, że doszedł do miejsca, z którego nie dostrzegał dla siebie żadnych perspektyw na polepszenie się sytuacji. Wtedy odnalazł Boga.

Pisze to, by powiedzieć wam, że tylko Bóg może dać człowiekowi prawdziwą miłość i szczęście, tylko On może wypełnić pustkę w sercu, którą każdy z nas posiada. Nie każdy zrozumie i nie każdy powinien. Piszę do tych, którzy są nad przepaścią, do tych, którzy stracili wiarę i wpadli w podobny wir karmienia się fałszem, w którym i ja uczestniczyłem. Nie bójcie się wrócić do waszego Ojca, który czeka na każdego z was.

Nagromadzone przez lata emocje, Jeremi przelał ostatecznie w tekst i melodie, co zaowocowało nową piosenką. Jej premiera będzie już niebawem. Sprawdź cenę

Jeremi Sikorski — ciekawostki

Ulubione potrawy piosenkarza to pizza, makaron penne z sosem pomidorowym i krem z pomidorów.

Jeremi gra na skrzypcach, altówce, fortepianie i gitarze.

Ulubieni artyści Jeremiego to Bruno Mars, Ed Sheeran, Shawn Mandes, Taco Hemingway, Jarecki.

Mając półtora roku, Jeremi zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston w Sopocie… i nauczył się go na pamięć.

W czerwcu 2015 roku wystąpił w telewizyjnym koncercie Debiuty na Festiwalu Piosenki Opole 2015. Niewątpliwymi atutami Jeremiego są słuch muzyczny i połączenie śpiewania na żywo z tańcem – nieodłącznie pojawiającym się w każdym teledysku.

Muzyk był i jest nieodłącznym elementem Young Stars Festival oraz całego projektu Young Stars. W 2015 zdobył nagrodę podczas Young Stars Awards dla Najlepszego Debiutu 2015.