Kim jest Hanna Żudziewicz? [wiek, instagram, partner]

Hanna Żudziewicz to piękna tancerka znana z programu Taniec z gwiazdami. Treningi taneczne zaczęła już w wielu 6 lat. Aktualnie reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jeśli jesteście ciekawi jej życia prywatnego, to poniżej przytaczamy kilka faktów.

Kim jest Hanna Żudziewicz?

Hanna Żudziewicz urodziła się 15 lipca 1991 roku w Zielonej Górze. Ma dwóch braci. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Trenerów Sportu. Od najmłodszych lat jej pasją jest taniec i już jako dziewczynka wiedziała, że chce z nim związać swoją przyszłość.

Treningi taneczne zaczęła w wieku 6. lat. Tworzyła parę z wieloma znakomitymi tancerzami, m.in. z Dariuszem Mycka i Artem Bronnikow. Aktualnie, tworzy duet z Jackiem Jeschke, z którym zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Blackpool Dance oraz Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych. Wzięli również udział w programie World of Dance, gdzie udało im się dotrzeć do półfinału.

W październiku 2014 roku Hanna Żudziewicz gościnnie wystąpiła w serialu Pierwsza miłość.

Hanna Żudziewicz — PARTNER

Piękna tancerka przez pewien czas była związana ze swoim partnerem tanecznym Artem Bronnikowem. Jednak ich drogi rozeszły się, zarówno w miłości, jak i karierze zawodowej. Obecnie Hanna Żudziewicz tworzy parę z Jackiem Jeschke.

Hanna Żudziewicz — Taniec z gwiazdami

Tancerka ma na swoim koncie już kilka edycji Tańca z gwiazdami. Tańczyła z Mateuszem Banasiukiem (2014), Marcinem Najmanem (2015), Izuagbe Ugonoh (wiosną 2016), Robertem Wabichem (jesienią 2016), Robertem Koszuckim (2017), Adamem Małczykiem i niepełnosprawnym Sylwestrem Wilkiem (2020).

W szóstym sezonie w parze z Robertem Wabichem byli bezkonkurencyjni i sięgnęli po Kryształową Kulę.

Hanna Żudziewicz — Instagram

Hanna Żudziewicz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @hannazudziewicz. Aktualnie jej aktywność śledzi ponad 49 tysięcy użytkowników tego serwisu. Tancerka na bieżąco dodaje tam relacje, zdjęcia z treningów oraz pokazuje, jak spędza czas wolny od pracy.