Kim jest Ewa Kępys? [wiek, big brother, disco polo]

Ewa Kępys była uczestniczką programu „Big Brother 2”. Weszła do domu dokładnie 14 października 2019 roku podczas odcinka specjalnego. Jest to modelka oraz fotograf, która ma na swoim koncie chociażby występ w teledysku „Pełnia” od Donatana oraz Maryli Rodowicz. Sprawdźmy, kim jest Ewa Kępys?

Interesująca postać

Musimy przyznać, że „Big Brother” nie przestaje nas w ogóle zaskakiwać. Wszystkich uczestników drugiej edycji programu poznaliśmy 13 września 2019 podczas pierwszego odcinka, który był oczywiście nadawany na żywo. Jednak okazało się, że to jeszcze nie koniec. 13 października 2019 roku pojawiła się dosyć zaskakująca informacja, która przekazała nam, że pojawią się nowi uczestnicy. Jest to tak naprawdę pierwsza informacja na temat pojawienia się nowych uczestników w drugiej edycji. Wówczas do Domu Wielkiego Brata weszła Ewa Kępys oraz Natalia Nienałtowska. Dziewczyny się pojawiły w show podczas odcinka specjalnego, który odbył się w dniu 14 października 2019 roku.

Informacje podstawowe

Ewa Kępys obecnie ma trzydzieści lat. Urodziła się w Krakowie, w roku 1991. Ma jakieś 172 centymetry wzrostu. Jest absolwentką Szkoły Kreatywnej Fotografii. Poza fotografią zajmuje się także modelingiem oraz aktorstwem. Co więcej jest współzałożycielem profesjonalnej agencji. Mowa o Como Model Management.

Ewa Kępys współpracuje z wieloma zdolnymi wizażystami, projektantami, modelkami oraz stylistami. Poza pracą zawodową wykonuje ona bardzo wiele sesji zdjęciowych niekomercyjnych. Są to oryginalne, a nawet baśniowe obrazy. Inspiracji poszukuje w rzeczywistością ją otaczającej, ale także w filmie, literaturze czy też muzyce.

Podczas swoich sesji bardzo często improwizuje. Jej zdjęcia się ukazały w wielu magazynach światowych. Można tutaj wymienić Invited, Confashion, Elegant, VA Magazine, Superior, Elegant, NeverLazy czy też Dark Beauty.

Poza tym Ewa Kepys z programu „Big Brother” ma na swoich koncie między innymi występ w teledysku do piosenki „Pełna” Maryli Rodowicz oraz Donatana. Dziewczyna także jest bardzo aktywna w społecznościowych mediów. Możemy ją znaleźć na Instagramie. Wystarczy wpisać sobie nazwę ewa_kępsy. Obserwuje ją obecnie ponad osiem tysięcy osób. Warto dołączyć do tego grona. Na Instagramie możemy podziwiać nie tylko jej zdjęcia prywatne, ale także możemy dowiedzieć się sporo o jej pracy. Niektóre projekty naprawdę są bardzo interesujące. Musimy przyznać, że o pracy Ewa Kępys nie możemy powiedzieć, że jest nudna. Jest ciekawa i dla wielu osób byłaby to praca marzeń.