Kim jest Emilia Komarnicka? [wiek, dzieci, instagram]

Emilia Komarnicka znana jest telewidzom głównie z serialu Na dobre i na złe, gdzie wciela się w rolę doktor Agaty Woźnickiej. Dzięki udziałowi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo udowodniła, że jest nie tylko świetną aktorką, ale także utalentowaną wokalistką. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o jej życiu prywatnym i karierze, czytajcie dalej.

Kim jest Emilia Komarnicka?

Emilia Komarnicka urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu w województwie opolskim. Aktorstwem interesowała się od dziecka. W wieku 7 lat trafiła do zespołów artystycznych działających w klubie garnizonowym w Brzegu.

W 2008 roku Emilia Komarnicka została absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ukończyła również Państwowe Studium Choreograficzne.

Na deskach teatralnych zadebiutowała w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku — była wtedy na czwartym roku łódzkiej filmówki. Występowała tam przez 6 lat. Od 2014 roku związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie.

Na szklanym ekranie po raz pierwszy można ją było zobaczyć w 2007 w filmie Teraz i zawsze w roli Marty. Jednak największą popularność przyniosła jej rola doktor Agaty Woźnickiej w serialu Na dobre i na złe. Znana jest także z roli Moniki Korczab w serialu Ranczo, Ani w Och, Karol 2 oraz Natalii w filmie sensacyjnym 80 milionów.

Obecnie związana jest z warszawskim teatrem Ateneum.

Emilia Komarnicka — dzieci, mąż

W 2017 roku Emilia Komarnicka wyszła za mąż za aktora Redbada Klynstrę, którego poznała na planie serialu Na dobre i na złe. W 2018 roku para przywitała na świecie syna, który otrzymał imię Kosma.

Emilia Komarnicka — Instagram

Emilia Komarnicka-Klynstra prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @emilia_komarnicka_klynstra. Aktualnie obserwuje ją ponad 58,6 tys. osób. Na swoim profilu dzieli się zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Ma również swój fanpage na Facebooku – @emiliakomarnickaklynstra.