Jakie gadżety przygotować na zawody dla dzieci?

Organizacja zawodów to przyjemne, ale też wymagające zadanie. Warto zastanowić się jak uatrakcyjnić takie wydarzenie i sprawić, że będzie to dla dzieci wyjątkowe przeżycie. Bardzo ważnym elementem takiej imprezy jest oprawa wizualna oraz drużynowe barwy zawodników.

Zdrowa rywalizacja i współzawodnictwo to czynniki pozytywnie wpływające na rozwój dzieci i młodzieży. Dlatego wszelkie zawody – zarówno sportowe, jak i dotyczące innych dziedzin – powinny być nie tylko wspólną zabawą, ale także okazją do kształtowania charakteru. Uatrakcyjnieniem takiego wydarzenia będzie produkcja gadżetów z logo imprezy oraz oznaczeniami poszczególnych zespołów. Jakie przedmioty będą atrakcyjne dla młodzieży?

Koszulki

Jednym z najprostszych sposobów na odróżnienie od siebie rywalizujących zespołów jest zaopatrzenie ich zawodników w koszulki. Najlepiej, jeśli będą w barwach drużyny, dodatkowo można na nich umieścić logo lub hasło związane z zawodami. Warto przemyśleć tę kwestię wcześniej – firmy, które produkują gadżety i odzież na zamówienie zwykle potrzebują nieco czasu na dopasowanie projektu do konkretnego modelu koszulki oraz stworzenie gotowych T-shirtów. Takie koszulki są bardzo efektownym elementem oprawy wizualnej i mogą także stanowić pamiątkę dla uczestników zawodów. Są też stosunkowo niedrogie i łatwe do wykonania.

Bawełniane torby

Toby z logo organizatora zawodów można podarować zarówno zawodnikom, jak i publiczności zgromadzonej na wydarzeniu. Dzięki umieszczeniu na nich atrakcyjnej grafiki będą budzić pozytywne skojarzenia i wspomnienia z rozgrywek. Dodatkowo są także formą reklamy, ponieważ osoby, które dostają takie torby, zwykle wychodzą z nimi np. na zakupy. Bawełniane torby są lubianym gadżetem, z którego można korzystać również na co dzień.

Przypinki

Popularnym i niedrogim gadżetem będą też przypinki. Można na ich umieścić np. datę i miejsce przeprowadzania zawodów, a także logo, lub krótkie hasło. Warto przygotować odpowiednie wzory dla zawodników, organizatorów i osób z obsługi, a także publiczności. Na przypince można także umieścić imię danej osoby i funkcję, którą pełni. Dodatkowo istnieje możliwość oznaczenia poszczególnych grup uczestników różnymi kolorami.

Gadżety związane ze sportem

Jeśli zawody dotyczą sportu, to można postawić na gadżety, które nawiązują do danej dyscypliny. Na imprezie pływackiej mogą to być np. czepki z nadrukiem lub wyszywane ręczniki. Na wydarzeniach organizowanych zimą sprawdzą się czapki lub kurtki z logo, natomiast latem mogą to być czapeczki z daszkiem. Podczas zawodów sprawnościowych dobrym rozwiązaniem będą bransoletki i opaski, które nie przeszkadzają podczas aktywności.

Notesy i kalendarze

Klasykę gadżetów promocyjnych stanowią artykuły papiernicze – głównie notesy i kalendarze. Dobrze wykonane i zaprojektowane również mogą stanowić pamiątkę z zawodów. Ich produkcja generuje stosunkowo niskie koszty, co pozwala na rozdanie ich większej liczbie uczestników wydarzenia.

Tagged with: