5 przykładów gadżetów elektronicznych, w które warto zainwestować

Szukasz oryginalnego prezentu lub jesteś ciekaw, jakie gadżety elektroniczne zasługują na uwagę?

Rynek branży elektronicznej jest ogromny i co chwilę pojawiają się kolejne nowości. Jednak nie we wszystkie elektroniczne gadżety warto inwestować. Powinna to być przemyślana decyzja, aby niepotrzebnie nie zaśmiecać środowiska elektrośmieciami. Kupuj z głową. Inwestuj dobrze swoje pieniądze, tak by rzeczy, które kupisz, służyły Ci długo i były naprawdę przydatne.

Oto 5 propozycji gadżetów elektronicznych, które mogą Ci się przydać w codziennym życiu. Przystępna cena i dobra jakość sprawiają, że warto pomyśleć o ich zakupie. Będzie to także fajny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Stacja pogodowa

Pogoda zmienną jest, dlatego dobrze kontrolować sytuację na bieżąco. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek i będziesz wiedział, kiedy zabrać ze sobą parasol wychodząc z domu. Stacja posiada elektroniczny wyświetlacz, na którym odczytasz temperaturę i wilgotność powietrza. Pozostałe funkcje to zegar i kalendarz. Niektóre modele posiadają front wykonany z drewna bambusowego, dzięki czemu bardzo ładnie prezentują się w każdym wnętrzu.

Lokalizator przedmiotów

Dzięki temu małemu gadżetowi już nigdy nie zgubisz kluczy, portfela czy innych wartościowych rzeczy. Działa, wykorzystując technologię Bluetooth. Jeśli przedmiot, do którego przypięty jest lokalizator, znajdzie się w odległości większej niż 25 m od urządzenia lokalizującego, wówczas włączy się alarm. Lokalizator jest nieduży i prosty w użyciu. Taki gadżet przyda się w codziennym zabieganym życiu, dlatego jest to fajny pomysł na prezent.

Bezprzewodowy powerbank

To urządzenie na pewno przyda się każdemu, kto posiada smartfon lub tablet. Wystarczy podłączyć powerbank do urządzenia przez złącze USB. Istnieje wiele modeli na rynku o różnej pojemności, warto jednak zainwestować w droższy model o większej pojemności. Takie modele posiadają co najmniej dwa porty USB, co bywa przydatne, jeśli chcesz naładować więcej urządzeń. Już nie musisz się obawiać, że w najmniej odpowiednim momencie padnie Ci bateria w telefonie. Miej go zawsze przy sobie. Jest niewielki i lekki więc zmieści się nawet w kieszeni.

Smartband z pulsometrem

Ta opaska monitoruje nie tylko każdą aktywność fizyczną, ale także fazy snu. Nosi się ją na ręce jak zegarek. Posiada wiele funkcji, m.in. krokomierz, licznik kalorii, lokalizator i licznik przebytego dystansu. Na uwagę zasługuje wbudowany pulsometr. Dzięki temu w każdej sytuacji możesz monitorować ciśnienie i poziom tlenu we krwi. Świetny pomysł na prezent dla osób aktywnych lubiących mierzyć swoje postępy.

Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa

Kolejny ciekawy gadżet. Ta ładowarka sprawi, że zniknie problem poplątanych kabli. Kompaktowa i lekka. Jest zgodna także z najnowszymi modelami iPhone. Posiada pierścień magnetyczny, który umożliwia ładowanie telefonów niemagnetycznych mających funkcję bezprzewodowego ładowania. Sprawdzi się doskonale w domu jak i poza nim.

Tagged with: