Wyliczanki dla dzieci od Pomelody

Rymowanki i wyliczanki to klasyczna forma zabawy dla dzieci. Chociaż jest znana od wieków, wciąż nie traci popularności. Co więcej, jej zalety doceniają również pegagodzy i psycholodzu. Wyliczanki pomagają w rozwijaniu zdolności językowych i matematycznych, a ponadto korzystnie wpływają na pamięć. Dzięki książce „Rymowanki Wyliczanki” od Pomelody, twoje dzieci mogą bawić się rymowankami w kreatywny sposób.  

Wyliczanki dla dzieci – daj liskowi talerz zupy i trzy pieski

W książeczce ty i twoje dzieci znajdziecie wiele różnych rymowanek i wyliczanek. Zostały one starannie wyselekcjonowane, a jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze była przydatność w nauce poprzez zabawę. W każdej wyliczance lub rymowance czeka masa zabawy, nowe słowa i proste, przystępne dla dziecięcego umysłu rytmy. Dzięki temu dziecko ćwiczy swoje umiejętność czytania, trenuje pamięć i ćwiczy poczucie rytmu.  

Misia kasia, chodzi lisek koło drogi, pieski, idziesz i inne klasyczne wyliczanki

Ważnym atutem Wyliczanek od Pomelody jest także szata graficzna. Dynamiczne, pełne kolorów ilustracje zachęcają dziecko do kolejnego sięgnięcia po książeczkę i tym samym jeszcze bardziej wzmacniają wspomniane korzyści. Przyjemność z obcowania z tym wydawnictwem odczują również rodzice i opiekunowie. Tym bardziej, że Wyliczanki dla dzieci stoją na wysokim poziomie edytorskim i zostały wydrukowane na najlepszej jakości lakierowanej tekturze.   

Misia be, żaba mateusza i inne wyliczanki – ćwicz pamięć dziecka i świetnie się bawcie

Ta książka to nie tylko (nie)zwykła książeczka, którą po skończonej zabawie odłożycie na półkę. Wraz z nią otrzymujecie bowiem dostęp do dedykowanych albumów na aplikacji Pomelody, które dają wam jeszcze więcej możliwości świetnej zabawy wraz z dzieckiem. Słuchowiska, animacje i piosenki pobudzą zmysł wzroku i słuchu, a także uwolnią wyobraźnię. Cały zestaw zapewnia długie godziny zabawy dla całej rodziny i jest doskonałym wsparciem edukacji muzycznej.   

Misia bela, dziad wiedział, jedzie marynarz – proste rymy do ćwiczeń pamięci

Jeśli szukacie doskonale przygotowanych i świetnie zilustrowanych materiałów do nauki przez zabawę, koniecznie zapoznajcie się z Wyliczankami przygotowanymi przez Pomelody. Książka sprawdzi się nie tylko podczas zabaw w rodzinnym gronie, ale też w czasie zajęć w grupach rówieśniczych – w tym w przedszkolach. Staranny dobór poszczególnych rymowanej i świetna szata graficzna sprawiają, że propozycja Pomelody przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i starszym czytelnikom. 

Tagged with: