Kim jest Hanna Konarowska? [MĄŻ, DZIECI, INSTAGRAM]

Aktorka Hanna Konarowska talent odziedziczyła w genach. Jej rodzice oraz siostra również są aktorami. Nic dziwnego zatem, że jej filmografia robi naprawdę duże wrażenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat życia zawodowego oraz prywatnego aktorki, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej.

Kim jest Hanna Konarowska?

Hanna Konarowska urodziła się 24 maja 1983 roku w Warszawie. Jest absolwentką Instytutu Filmowego i Teatralnego w Nowym Jorku. Jej pradziadkiem jest Jan Parandowski, a dziadkiem aktor Andrzej Szczepkowski. Rodzice — Joanna Szczepkowska i Mirosław Konarowski oraz starsza siostra Hanny — Maria Konarowska również są aktorami.

Aktorka ma na swoim koncie wiele epizodycznych ról w polskich produkcjach, m.in. w Tango z aniołem, Pitbull oraz Przyjaciółki. Zagrała również w wielu filmach. Widzowie mieli okazję oglądać ją w Nad życie, Lejdis i Wkręceni 2. Hanna Konarowska jest również aktorką dubbingową.

Rozpoznawalność przyniosła jej rola w uwielbianym przez telewidzów serialu TVP2 Barwy szczęścia, gdzie wciela się w postać Albiny Węgrzyk. Jej bohaterka cieszy się wielką sympatią ze strony widzów.

Hanna Konarowska — DZIECI, mąż

Aktorka ma córkę Zofię (ur. w 2011) z Jakubem Wonsem, który także należy do branży filmowej. Niestety z biegiem czasu ich drogi się rozeszły.

Aktualnie Hanna Konarowska zaręczona jest z innym mężczyzną. Owocem ich związku jest córka, która przyszła na świat w 2018 roku. Aktorka bardzo dba o swoją prywatność i nie opowiada o swojej rodzinie. Wiadomo jedynie, że jej partner nie jest z branży aktorskiej.

Mój partner nie jest z tej samej branży co ja. Nie chciałabym opowiadać, czym się zajmuje, ponieważ to jest kwestia naszej prywatnej przestrzeni. Teraz jestem bardzo szczęśliwa — mówi aktorka.

Hanna Konarowska — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @hannakonarowska. Aktualnie liczba jej obserwatorów wynosi prawie 3,5 tysiąca osób.

Hanna Konarowska jest jedną z tych gwiazd, które stronią od mediów. Rzadko pojawia się na branżowych imprezach i nie jest też jakoś przesadnie aktywna na Instagramie.