Jakie paznokcie są modne jesienią 2021 roku?

Trendy w stylizacji paznokci zmieniają się co kilka miesięcy. Oczywiście pewne klasyczne rozwiązania są modne przez cały rok i nie musimy zawsze dostosowywać się do najnowszych trendów. Warto jednak wiedzieć, co w trawie piszczy! Z artykułu dowiecie się, jakie kolory, kształty i wzory paznokci będą najbardziej pożądane tej jesieni.

Modne kolory paznokci

Ten sezon upłynie zarówno pod znakiem klasyki, jak i koloryzacyjnej nonszalancji. Z mody z pewnością nie wyjdą charakterystyczne dla jesieni brązy, beże i żółcie. Wśród jesiennych nowości znajdą się natomiast popiele – wyrafinowane i romantyczne kolory, zarówno matowe, jak i z połyskiem. Są wyjątkowo uniwersalne i wyglądają dobrze zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach. Warto przełamać je kolorem zieleni albo bordo na jednym lub kilku paznokciach, aby wprowadzić do naszego manicure’u nieco kontrolowanego szaleństwa. Co oprócz popieli? W tym sezonie z pewnością dużo zamieszania zrobi kolor śliwkowy. Energetyczny, odważny, a jednocześnie bardzo elegancki! Odcienie śliwki to barwy dla wszystkich, którzy lubią wyraziste barwy paznokci. Wszystko wskazuje na to, że dużą popularnością będą cieszyć się też: butelkowa zieleń, bordo oraz granat, a także różne odcienie bieli.

Jesienne trendy w stylizacji paznokci

Styliści paznokci informują również, że tej jesieni warto stawiać na:

  • geometryczne wzory – szczególnie różne wersje kratki, która bardzo kojarzy nam się z jesienią.
  • brokaty – pozwalają przełamać jesienną szarość i świetnie sprawdzą się podczas halloweenowych imprez.
  • french manicure – klasyczne rozwiązanie, które nigdy nie wychodzi z mody będzie królować również tej jesieni.
  • kształt typu squoval – paznokcie kwadratowe o zaokrąglonych krawędziach zyskały uznanie jeszcze latem, a jesienią i zimą mają szansę na dobre zająć pozycję lidera wśród najmodniejszych kształtów paznokci.
  • kwiaty i liście – z całą pewnością nie zabraknie też motywów botanicznych, zwłaszcza w połączeniu z paznokciami w kolorach ziemi i zieleni.

Nie macie pewności, na jakie paznokcie postawić tej jesieni? Warto pamiętać, że w wyborze odpowiedniego kształtu, koloru i rozmiaru może nam pomóc doświadczony stylista paznokci.  Z takiej porady możemy skorzystać np. w popularnym salonie Piękne Paznokcie na warszawskich Młocinach oraz na ul. Ostrobramska 73 c lok. U2 (parter) 

Tagged with: