mokobody mendza

mokobody mendza

Botki OLEKSY - 2369/A89/000/000/000 Czarny - Botki - Kozaki i inne - Damskie

Zgrabne botki firmy Oleksy. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Licowa. Botki posiadają obcas o wysokości 6,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

299.00 PLN


Wiecej informacji na:dawid narożny

Produkty powiązane z mokobody mendza:

hdl 70

Nowość w propozycjach marki Roberto. Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Welur, Lakierowana. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 2,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra. Wkładka to filc, ocieplenie. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.

229.00 PLN

rabaty agata meble

Ciekawa propozycja marki Eva Longoria. O wygodzie butów decyduje cholewka: Skóra naturalna - Licowa. We wnętrzu butów materiał. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: materiał. Podeszwa dopasowana do rodzaju obuwia: wysokogatunkowe tworzywo. Dobra alternatywa dla obcasów - wygodne koturny

289.00 PLN

modafen na co pomaga

Zgrabne botki firmy Helios. Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Licowa. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 3 cm. Botki posiadają wyściółkę, to filc, ocieplenie. Wkładka to filc, ocieplenie. Podeszwa izolująca, to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

249.00 PLN

Popularne wyszukiwania w serwisie:

kuloty , kuloty damskie , kuloty spodnie ,

Zalety woskowijek - ekologiczne i praktyczne opakowania do żywności

Dla wielu z nas troska o środowisko to istotna sprawa. Chcemy swoimi działaniami przyczyniać się do redukcji odpadów, dlatego coraz częściej wybieramy produkty wielokrotnego użytku, które są również praktyczne. Trzeba tutaj powiedzieć, że pakowanie żywności w folię spożywczą lub torebki plastikowe generuje sporo zanieczyszczeń i właśnie dlatego warto się zastanowić nad wygodną alternatywą. Odpowiadamy dzisiaj, dlaczego tak zwane woskowijki mogą być ekologicznym i zdrowym zamiennikiem plastiku.

Woskowij...

Więcej »

Czy Esperal Katowice przeznaczony jest dla wszystkich?

Alkohol jest substancją łatwo dostępną w naszym kraju. Istnieje również duże przyzwolenie na jego spożywanie. To substancja, z którą stykamy się od najmłodszych lat, widząc ją w sklepie, na urodzinowym stole czy podczas innych uroczystości.

Bardzo często ze względów kulturowych nie dostrzegamy jak wielkim problemem jest uzależnienie od alkoholu, a sam alkohol niebezpieczną substancją. Należy pamiętać, że nie ma bezpiecznej dawki alkoholu, a każdy z nas może uzależnić się od innej ilości tej substan...

Więcej »

Kolorowanki antystresowe dla dorosłych skąd do nas przyszły? Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Kolorowanki dla dorosłych skąd do nas przyszły? Na pewno przywędrował do naszego kraju stosunkowo niedawno. Moda na kolorowanie przez osoby dorosłe przyszła oczywiście z Zachodu. Tam książeczki antystresowe do malowana są już znane od długich lat. U nas antystresowe kolorowanki dopiero co podbijają serca oraz także umysły dorosłych. Jednak już teraz wydawnictwa proponują dosyć szeroki wybór produktów. Możemy zatem wybierać spośród artykułów, które różnią się od siebie tematyką, a do tego przesłaniem. O co chodzi w tym fenomenie kolorowane...

Więcej »
# mokobody mendza, # hdl 70, # rabaty agata meble, # modafen na co pomaga, # kuloty damskie, # kuloty spodnie, # olej rycynowy na rzęsy, # Zalety woskowijek - ekologiczne i praktyczne opakowania do żywności, # Czy Esperal Katowice przeznaczony jest dla wszystkich?, # Kolorowanki antystresowe dla dorosłych skąd do nas przyszły? Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Copyright © 2012 - All Rights Reserved - SO Woman

WP Image Gallery 4.0