Z myślą o kim stworzyliśmy szkła progresywne fotochromowe?

Soczewki progresywne to rozwiązanie cenione za wygodę i funkcjonalność. Fakt, że szkła progresywne umożliwiają ostre widzenie na każdą odległość i uwalniają od konieczności ciągłej zmiany okularów przy każdej zmianie rodzaju aktywności, to ich wielka zaleta wysoko ceniona przez wszystkich, którzy mieli okazję wypróbować okulary progresywne. Co jednak powiedziałyby te osoby, gdyby posiadane przez nich okularowe soczewki progresywne udoskonalić w taki sposób, by gwarantowały maksymalną precyzję widzenia w każdej sytuacji i w każdą pogodę? Oto idea, która przyświecała nam, gdy tworzyliśmy pierwsze szkła progresywne fotochromowe. Dlaczego SEIKO uznało takie rozwiązanie za godne uwagi i komu rekomendujemy opracowane przez nas fotochromowe szkła z progresją?

Szkła progresywne fotochromowe – co warto o nich wiedzieć?

Soczewki progresywne SEIKO z wielu powodów uznawane są za rewolucję optyczną. To szkła wieloogniskowe, które potrafią zapewnić maksymalną jakość widzenia osobom z prezbiopią i czynią ich codzienność znacznie bardziej komfortową. Stworzone przez nas szkła progresywne to nie tylko unikatowa funkcjonalność, ale też wyśrubowana estetyka i niedostępny dotąd poziom personalizacji. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie przygotować okularowe soczewki progresywne w 100% dopasowane do wszystkich potrzeb wzrokowych i cech ich użytkowników, a nawet ich wieku, stylu życia, hobby, sprawia, że szkła progresywne z naszym znakiem są pozbawione długiego okresu adaptacji. Nasze soczewki progresywne można używać od pierwszego dnia po zakupie i cieszyć pełną swobodą widzenia w bliży, dali i na średnie odległości, nawet jeśli są to pierwsze w życiu progresywne szkła. Ponieważ jednak oczy każdego z nas, zwłaszcza osób dojrzałych, wymagają ochrony przed słońcem i jego promieniowaniem, postanowiliśmy niemal od razu udoskonalić możliwości tworzonych przez nas soczewek progresywnych. Szkła progresywne fotochromowe wydają się z perspektywy czasu obowiązkowym wariantem optycznym – trudno o bardziej kompleksowe rozwiązanie niż soczewki progresywne, które dostosowują poziom swojego zaciemnienia do natężenia światła i przejmują funkcje okularów przeciwsłonecznych, chroniąc oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym, olśnieniem i dyskomfortem wywołanym przez jaskrawe światło słoneczne. W ten sposób powstaje produkt idealny – inteligentne, nowoczesne i praktyczne progresywne i fotochromowe soczewki okularowe, które umożliwiają krystaliczne, ostre i naturalne widzenie również w czasie spaceru, jazdy samochodem czy relaksu na plaży, dodatkowo zabezpieczając przez cały rok oczy przed negatywnymi skutkami ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV.

Dla kogo stworzyliśmy fotochromowe soczewki progresywne?

Szkła progresywne fotochromowe mają tak wiele zalet, że trudno nie polecić ich każdemu, kto doświadcza pierwszych oznak prezbiopii i widzenie w bliży, czytanie, korzystanie z telefonu sprawia mu coraz większą trudność. Każda z tych osób potrzebuje przecież, niezależnie od profesji czy stylu życia, ochrony przed słońcem, by cieszyć się dobrym widzeniem w każdej chwili i zagwarantować oczom dobrą kondycję, zdrowie i optymalne warunki pracy. Z pewnością osoby aktywne, miłośnicy wielkich podróży i amatorzy wędrówek po parku, mobilni pracownicy czy sportowcy to grupy ludzi, którzy szczególnie docenią komfort i jakość widzenia oferowane przez progresywne „fotochromy”, ale to nadal nie wyczerpuje kręgu osób, którym chcieliśmy pomóc. Trzeba koniecznie wspomnieć jeszcze m.in. o kierowcach, dla których ostre, płynne i niezaburzone niczym widzenie ma pierwszorzędne znaczenie, bo decyduje o bezpieczeństwie i swobodzie jazdy i tych wszystkich, dla których jakość widzenia to przestrzeń, w której nie mogą lub nie chcą tolerować żadnych kompromisów.

Tagged with: